“101 feng shui nippi kodule”

6.50

Laost otsas

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9985732367 Kategooriad: ,

Loomulikult soovime kõik elada õnnelikult ja edukalt ning iga asi, mis saab meid aidata neid eesmärke saavutada, väärib tundmaõppimist.

Richard Webster

Tuhandeid aastaid on Kaug-Idas kasutatud feng shui´d kodu ja perekonnaelu parandamiseks ning maaga kooskõlas elamiseks. Nende iidsete võtete abil saate teha oma kodus pisikesi muudatusi, mis ei nõua erilist kulu, kuid muudavad teie elu täielikult. Te tunnete endal feng shui´ga kaasnevaid erinevusi alates sügavast seesmisest rahulolust kuni eduni raha- ja armuasjades.

Kui teil on käsil majaostmine, siis tehke endale selgeks, millele pöörata tähelepanu ruumikujunduses, kas parem on ühe- või mitmetasandiline elamu, millised peaksid olema trepid, kus asuma eesuks jne. Kui soovite täiustada oma praegust kodu, siis uurige järele, kas selle seinine planeering võib tekitada negatiivset energiat, ja leidke lihtsaid võtteid olukorra parandamiseks ilma suurte kulutusteta põhjalikule remondile või maja ümberehitamisele. Rakendage feng shui juba täna oma kodus tööle ja avastage teid ootav harmooniline tulevik.

Sinisukk, 2000 147lk

Tootja

Richard Webster

Seisukord

kasutatud

Kaal

171

Kirjastus

Sinisukk

Ilmumisaasta

2000

Lehekülgi

147

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Marja Liidja

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet

Ole esimene, et hinnata “101 feng shui nippi kodule”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga