Back Cover

“Alibi”

12.90

Laost otsas

Seisukord: Kasutatud Tootekood: 9985761731 Kategooriad: , , ,

New York Timesi bestseller

Paljude suure müügimenuga teoste autor Sandra Brown on loonud järgmise kütkestava romaani, tulvil põnevust, salasepitsusi ja pahelisust. Mõrvas kahtlustatav naine on sunnitud sooritama lausa meeleheitliku teo…
Vanast kuulsast Charlestoni perekonnast pärit Hammond Cross soovib saada linna järgmiseks ringkonnaprokuröriks – ohverdamata seejuures oma ausust.
Kinnisvaramagnaadi Lute Pettijohni sensatsioonilise mõrva uurimine võib aidata tal ihaldatavale ametikohale tõusta. Aga siis, kui Hammondit näib edu ootavat, sepitseb keegi lähedastest tema langust…
Steffi Mundell, kolleeg, endine armuke ja rivaal, kes samuti ringkonnaprokuröri tooli taotleb… Rory Smilow, võrratu mõrvajuhtumite uurija ja Hammondi ammune vaenlane… kaval ja kaunis Davee Pettijohn, Lute´i lesk ja Hammondi kauaaegne sõbratar, kes on liiga aus, et põlatud abikaasat taga leinata… ja Hammondi otsene kahtlusalune, mõistatuslik naine, kes teab saladust, mille avaldamine võib Hammondi ambitsioonidele saatuslikuks osutuda.
Esimest korda oma karjääri jooksul väänab Hammond seadusesätteid kahtlusaluse kasuks. Kõik olulised tõigad viitavad just selle naise süüle. Ja ometi hoiab too varuks täiuslikku alibit – Hammond Crossi. Kas ta on meisterlik manipuleerija, kes püüab meest sisse vedada? Või süütu ohver?
Naise mineviku avamine annab jahmatava tagasilöögi, sest ilmsiks tulevad Hammondi isa ja surnud meest sidunud asjaolud, mis seavad Hammondi valiku ette: kas perekonnatruudus või juhtunu täielik avalikustamine, sõltumata sellest, kui vapustavaks võib tõde osutuda?
Hammondi kui kindlameelse süüdistaja reputatsioon satub löögi alla ning ta on ühtaegu sunnitud kaitsma naist, kellesse on valesüüdistusest hoolimata armunud… ning otsima tapjat, kes püüab kõiki võimalikke tunnistajaid kõrvaldada.
Haaravalt kirjutatud “Alibi”, mida on lausa võimatu lõpuni lugemata käest panna, on oivaline kriminaalromaan -, kuid mitte ainult seda. Inimsuhteid mõistev ja tundlik Sandra Brown on loonud jõulise psühholoogilise portree moraaliprobleemide keerisesse sattunud mehest, kes peab valima oma kire ja südametunnistuse vahel.

Sari: Sinine raamat

Tootja

Sandra Brown

Seisukord

Kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

503

Kirjastus

Ersen

Ilmumisaasta

2000

Lehekülgi

400

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Matti Piirimaa

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet

Ole esimene, et hinnata “Alibi”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga