Back Cover

“Ära hinga sellest kellelegi”

6.90

1 laos

Seisukord: kasutatud Tootekood: 998576837 Kategooriad: , , , ,

New York Timesi bestseller

Iga pealispinna all

Louisianas Bayou des Cannes’i tumedates vaiksetes vetes juhtuvad kohutavad lood. Kümme aastat tagasi leiti noor tütarlaps julmalt mõrvatuna. Ja mõrvad jätkuvad – teisel ajal, teise tüdrukuga, veel üks kõlvatu tapmine, mis on kummaliselt sarnane esimesega.

iga näo taga

Edukale advokaadile Claire Sumnerile pole see juhtum ainult ametialane, vaid ka isiklik. Tema sõbratar oli see, kes tõmmati tol kaugel ajal jõe süngest sügavusest välja ning tema isa mõisteti süüdi tolles esimeses verdtarretavas kuriteos – kuriteos, mida ta toime ei pannud. Claire teab seda. Nüüd, mil isa hukkamiseni on jäänud vaid kolm nädalat, tuleb Claire koju, et õiglus jalule seada. Kohalikud koonduvad, keeldudes murdmast oma vaikimiskokkulepet, eriti endine politseireporter Fegan Broussard, kes ei ole kunagi Claire´i isale andestanud, et too ta perekonna õnne purustas.

luurab pimeduse süda

Kuid keegi hoiatab Claire´i, et ta jätaks mineviku rahule, sest tema tõeotsingud jõuavad liiga lähedale … ulatuvad tagasi linna pahedest ja saladustest kubiseva hukatusliku ajalooni … ning juhivad ta otse soise jõesopi veidra, varjatud maailma keskmesse, kus mõrvar on ootel, et Claire igaveseks vaikima panna …

Sari: Sinine raamat

Tootja

S. K. McClafferty

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

410

Kirjastus

Ersen

Ilmumisaasta

2004

Lehekülgi

303

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Anne Kull

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet

Ole esimene, et hinnata “Ära hinga sellest kellelegi”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga