Back Cover

“Ära kunagi ütle ei iial”

6.99

Laost otsas

Seisukord: kasutatud Tootekood: 9985864824 Kategooriad: , , , ,

New York Times´i bestseller

Christiane Heggan on sündinud ja kasvanud Prantsusmaal Nice´is. Innukas teatri- ja filmihuviline neiu sai hariduse Nice´i ülikoolis ning enne kirjanikuametile pühendumist tegutsest ajakirjanikuna. Ta on romaanide “Cannes”, “Läige” (“Gloss”), “Kired” (“Passion”), “Reetmised” (“Betrayals”) ja “Pole halba ilma heata” (“Silver Lining”) autor. (Viimane ilmus eesti keeles Tallinnas Erseni väljaandel 1998.) Ameerika Armastusromaanide autorite ühingu liige. Praegu elab Christiane Heggan koos abikaasaga New Jersey´s Medfordis.

Ära kunagi ütle iial

Texase keeristorm

Hulljulge ja särav Laura Spencer on halastamatus ajakirjandusäris vääriline vastane igale mehele. Oma eakalt kasuisalt on ta päranduseks saanud allakäiva ajalehe Austin Sentinel, mida nüüd kogu oma jõu ja nutikusega päästa püüab. Noorel daamil tuleb võitlusse astuda poliitikuga, kes pühiks maa pealt nii tema ajalehe kui selle omaniku – tormiliste kubernerivalimiste aegu juhtus nimelt mõndagi valgustkartvat, mis nüüd päevavalgele ilmunud. Abi ei tule kelleltki – ei võimukalt advokaadist austajalt, kaitsetult kasuisalt ega ka emalt, kel avalikkust ehmatavaid saladusi niigi ülearu. On vaid üks inimene, kes midagi suudab: sümpaatne fotograaf Ted Kandall. Kuid isegi tema käte vahel olles tunneb Laura jäist kahtlust: Ted on lähedalt sugulane just selle mehega, kes on valmis Laura suu ükskõik mis hinnaga kinni toppima.

Laura Spencer peab kurjuse, intriigide, mõrvade ja erootiliste ahvatluste segadikus toetuma niihästi oma mõistusele kui südamele, et järgmise päeva ajalehtede pealkirjad ei räägiks tema enese surmast…

“Oivaline triller, imepärane, tempokas ja kirglik,” on kokku võtnud

Affaire de Coeur.

“Peab tingimata lugema! Autor oskab imehästi luua tundeküllast põnevust.”

– Literary Times

Sari: Sinine raamat

Tootja

Christiane Heggan

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

425

Kirjastus

Ersen

Ilmumisaasta

1998

Lehekülgi

317

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Tõnis Ritson

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet

Ole esimene, et hinnata “Ära kunagi ütle ei iial”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga