Back Cover

“Ära räägi võõrastega”

8.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9985864565 Kategooriad: , , , , ,

New York Times bestseller

Selle haarava, Joy Fieldingi ja Mary Higgins Clarki parimaid traditsiooni järgiva romantilise põnevusromaani on kirjutanud USA-s üleriiklikuks bestselleriks saanud raamatu “Vaata, kuidas nad jooksevad” autor Bethany Campbell.

Võõras kuulab pealt

Naised kadusid üksteise järel jäljetult. Nad olid olnud noored ja tundlikud ning … veetnud aega Interneti vahendusel kellegi salapärase tundmatuga juttu puhudes. Carrie Blue tööks sai tolle libakeelsest võrgutajast mõrvari ülesotsimine ja päevavalgele meelitamine. Selle eesmärgi täitmiseks sisenes ta nooreks üksildaseks üliõpilaseks maskeerununa Internetti.

Võõras sosistab

Aga peagi kistakse Carrie armutult ühe säärase maailma rüppe, kus pole võimalik teha vahet tõel ja väljamõeldisel, kus tegelikkus ja fantaasialend teineteisega julmalt kokku põrkavad. Niverdunud vaimueluga inimese peibutistest hoidumine kipub olema palju raskem, kui Carrie oleks ealeski arvata osanud, kusjuures see inimene on võib-olla juba aru saanud, kes Carrie tegelikult on … ja ta oma järgmise tapatöö ohvriks valinud.

Ära räägi võõrastega!

Sari: Sinine raamat

Tootja

Bethany Campbell

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

515

Kirjastus

Ersen

Ilmumisaasta

1998

Lehekülgi

392

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Julia Männiku

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review ““Ära räägi võõrastega””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga