Back Cover

“Arstid”

6.90

Laost otsas

Seisukord: kasutatud Tootekood: 9985301536 Kategooriad: , , ,

See on eelkõige lugu kahest lapsepõlvesõbrast, kes kasvasid unistusega arstiks saada, kuid ka nende kursusekaaslastest Harvardi ülikoolis, nende hilisematest kolleegidest. Rohkemal või vähemal määral on kõigi nende otsuseid mõjutanud isiklik elu, kunagi kogetu. Barney oli sunnitud pealt nägema, kuidas arstiteadus osutus võimetuks päästma tema isa elu, ning otsustab pühenduda teiste inimeste aitamisele. Tema parim sõber Laura jätkab arstist isa elutööd. Bennett, hiilgav mustanahaline meedik, peab ühel kriitilisel hetkel riskima kõige saavutatu ja paljutõotava tulevikuga. Seth, kes on olnud tunnistajaks oma venna traagikale, suudab siiski lõpuks lapsepõlve painetest vabaneda.

Segal on oma panoraamses raamatus paeluvalt põiminud arstiteaduse probleemid ja inimsaatused.

Erich Segal on eesti lugejale tuttav eelkõige “Armastuse loo” autorina.

Tulnud uue ja romantilise kirjanikuna õigesti ajastatuna raamatuärisse, sai ta kohe kuulsaks. Erinevalt õhemast “Armastuse loost” ja selle järjeks kirjutatud “Oliveri loost” on tema edasised romaanid “Arstid” ja “Kursusekaaslased” mahukad ja panoraamsed pildid ameerika elust, mida on antud edasi grupi inimeste elusaatuse kaudu.

Ladusa keele ja huvitava sündmustikuga raamatud annavad võimaluse heita pilk ameerika teatud ühiskonnakihi ellu ning saadud informatsiooni kõrval ka inimsaatustele kaasa elada.

Sari: Varraku ajaviiteromaan

Tootja

Erich Segal

Seisukord

kasutatud


Raamat on aja jooksul kulunud

Kaal

944

Kirjastus

Varrak

Ilmumisaasta

2000

Lehekülgi

904

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Laine Hone

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet

Ole esimene, et hinnata “Arstid”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga