Back Cover

“Avalikud saladused”

12.90

Laost otsas

Seisukord: kasutatud Tootekood: 9985765729 Kategooriad: , , , ,

New York Timesi bestseller

Emma. Kaunis, intelligentne, säravalt andekas noor naine elab tähetolmuga üle puistatud rikkuse ja privileegide maailmas. Kuid peagi avastab ta, et kuulsusest pole mingit kasu, kui keegi su surma soovib …

Emma peab vaid silmad sulgema, meenutamaks imelist päeva, mil isa ta ellu astus. Ta oli hirmunud, üksik tüdrukuke, kes pidevalt ema raevuhoogude eest peitu puges, kui Brian McAvoy sisse astus ja ta endaga kaasa viis. Emma ei teadnud siis, et on väljaspool abielu sündinud laps või et tema päästjaks osutus pop-muusikataeva tõusev täht. Ta mõistis vaid, et tundis end äkitselt kaitstuna.

Ja mitteainult Briani poolt … Mehe uuest naisest sai Emma armastav kasuema, ansambliliikmetest asendusonud ning varsti avanes Emmal võimalus äsja sündinud vennakese eest hoolitsema hakata. Just siis, kui kõik näis täiuslik, raputas nende elu kohutav sündmus: maailma vapustanud ebaõnnestunud lapseröövikatse, mis jättis Emmale kestva jälje ning riisus tüdrukult vast avastatud õnnetunde.

Alles nüüd, pärast nii paljusid valu ja süütundega täidetud aastaid, saatjaks ajakirjanduse pidev ja hoolimatu tähelepanu, tunneb Emma lõpuks, et suudab toonasest õnnetusest üle saada. Sihikindla ning iseseisva noore naisena rajab ta endale vaimustavat karjääri ja julgeb isegi meeletult armuda. Kuid mees, kellest saab tema abikaasa, pole kaugeltki see, kellena ta esmapilgul näib. Ja Emma teadvusse jõuab kohutav arusaam, et kõige tumedama saladuse võti on tema enda mällu peidetud – saladuse, mille hoidmise nimel mõned inimesed on valmis tapma.

“Avalikes saladustes” on Nora Roberts pununud haarava loo naisest, kellele saab vaid kaasa tunda ja kes kohutavasse kahtluste võrku vangistatuna hoiab teid kaugelt üle südaöö raamatu taga.

Sari: Sinine raamat

Tootja

Nora Roberts

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

590

Kirjastus

Ersen

Ilmumisaasta

2002

Lehekülgi

486

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Ülle Laumets

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet

Ole esimene, et hinnata “Avalikud saladused”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga