Back Cover

“Bridget Jonesi päevik. Bridget Jones: täitsa lõpp. Bridget Jonesi beebi. 3 raamatut”

I raamat: Bridget Jones on üle kolmekümne vallaline naine ja tema vallalisust hõõruvad talle nina alla kõik abielus tuttavad. Mida aga ette võtta, kui kõik tuttavad mehed on kas abielus, homod või armastavad jubedaid kampsuneid? Kas aitaks sellest, kui jätaks maha suitsetamise, magusasöömise ja püüaks saavutada sisemise rahu? Raamatus on esitatud paljud tänapäeva naise dilemmad humoorikas päevikuvormis.

II raamat: Õnn on tulnud Bridgeti õuele ja õnne nimi on Mark Darcy. Kas temaga on aga võimalik koos elada ja kuidas teda kinni hoida – need on küsimused, millega Bridgetil tuleb tegemist teha. Lisaks annab talle nõu ema, kelle eraelu on läinud üsna tormiliseks, ta peetakse kinni narkäris kahtlustatuna ning abi ei saa ta isegi nõuanderaamatutest. Ühesõnaga – täitsa lõpp!

III raamat: 20.45. Muidugi on tõsi, et olen palju kordi kujutlenud, kuidas lähen ultraheliuuringule koos Markiga ja kuidas Danieliga – aga ometi mitte mõlemaga korraga.
Vallalisele ja lastetule Bridgetile saab osaks üllatus, et ta on rase. Aegajalt kipub selle vägagi teretulnud seisundiga seotud rõõmu varjutama aga päris oluline ja vastikult ebamugav küsimus: kes on lapsukese isa? Kas lugupeetud ja korralik Mark Darcy, silmapaistev inimõiguste eestkõneleja? Või hoopis võluv ja vaimukas Daniel Cleaver, silmapaistev jobukakk?

Tootja

Helen Fielding

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

953

Kirjastus

Varrak

Ilmumisaasta

2004/2014/2017

Lehekülgi

862

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Kersti Tarien, Tiina Randviir, Lii Tõnismann

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review ““Bridget Jonesi päevik. Bridget Jones: täitsa lõpp. Bridget Jonesi beebi. 3 raamatut””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga