CSI: NY ees
CSI: NY ees
Back Cover

“CSI: NY. Uputus”

3.85

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789985626962 Kategooriad: , , ,

Öid ja päevi kestev tihe kevadvihm ähvardab New Yorgi halvata. Piirkonda tabavad voolukatkestused, inimesed saavad lööke mahalangenud elektriliinidelt. Üleujutused metroos on rongid peatanud. Ja keset uputust on kriminalistide meeskonnal lahendada kolm juhtumit.

Mac Taylor ja Don Flack jälitavad jubedate mõrvade sooritajat. Kõigi mõrvatute kehale on lõigatud üks täht. Kui leitakse ohvreid ühendav ebatavaline joon, saab Mac aru, et tapja pole veel lõpetanud – mitte sinnapoolegi.

Lindsay Monroe ja Danny Messer uurivad õpetaja mõrva Manhattani kallis erakoolis. Esmapilgul tundub ohver olevat kõigi õpilaste lemmik – aga peagi avastavad nad tema sünge saladuse.

Stella Bonasera ja Sheldon Hawkes on ühe maja kahtlase kokkukukkumise sündmuskohal, kui liikuvad rusud kannavad Hawkesi sügavasse auku, lõksu koos salapärase võõraga. Pinge tõuseb, kui neil hakkab hapnik otsa saama…

New Yorgi kriminalistid peavad jooksma võidu aja ja loodusjõududega, et kolm väga erinevat kurjategijat õigusemõistmise ette tuua.

Tootja

Stuart M. Kaminsky

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

235

Kirjastus

Tänapäev

Ilmumisaasta

2008

Lehekülgi

236

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Kadri Pettai

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review ““CSI: NY. Uputus””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga