piir ees
piir ees
Back Cover

“Eesti-Vene piirileping – ära andmine või äraandmine?”

11.85

Laost otsas

Seisukord: kasutatud Tootekood: 9789949437719 Kategooriad: , ,

Henn Põlluaas on Pedagoogikaülikooli magister. Juhib Eesti Demokraatlik Rahvuslike Jõudude Koostöökoda ja Tartu Rahu Põlistamise Seltsi, kuulub mitme organisatsiooni juhatusse. Saue linnavolikogu liige. Kaitseliitlane. Autasustatud Soome Sõjaveteranid Liidu teenetemedaliga. Tema sise- ja välispoliitikaalaseid artikleid on avaldatud nii Eestis kui välismaal. Käesolev raamat annab suurepärase ülevaate konfidentsiaalseks kuulutatud Eesti-Vene piirilepingu sõlmimise protsessist ja selle taustast.

Raamat on intelligentne ja põhjalik käsitlus Eesti idapiiri määratlemise probleemidest viimasel kahel kümnendil koos ulatuslike ja värvikate tagasi- ja kõrvalevaadetega. Õpetlik lugemismaterjal kõigile, ka neile, kes ei jaga autori rahvuskonservatiivset vaatenurka ja leiavad, et Georgia territoriaalne terviklikkus on Eestile olulisem kui iseenda oma ning ära andmine ei ole Eesti puhul äraandmine.

– Jaak Valge, ajaloodoktor

Kohustuslik kirjandus igaühele, kes tagab mõista, mis ja miks on valesti läinud Eesti välispoliitikaga, aga tegelikult Eesti riigi endaga. Põlluaasa põhjalikust ja süstemaatilisest teemakäsitlusest joonistub välja selge muster omariikluse idee hülgamisest Eesti eliidi poolt ja šokeeriv tõde riigijuhtide põhimõttelagedusest ning allaheitlikkusest rahvuslike huvide kaitsmisel.

– Martin Helme, välispoliitika ekspert

Tootja

Henn Põlluaas

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

720

Kirjastus

Kunst

Ilmumisaasta

2010

Lehekülgi

615

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet

Ole esimene, et hinnata “Eesti-Vene piirileping – ära andmine või äraandmine?”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga