Back Cover

“Hirm ja jälestus Las Vegases”

12.90

Laost otsas

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949452781 Kategooriad: , , Silt:

Metsik rännak Ameerika unelma südamesse

“Aga meie reis oli teistsugune. See pidi klassikalise moel kinnitama kõike õiget ja ausat ja sünnist ameeriklase iseloomus. See oli võimas füüsiline lugupidamisavaldus selle riigi ulmelistele võimalustele – mis on aga avatud tõeliselt meelekindlaste eest. Ja meelekindlust oli meil kõriauguni.”
Hullumeelne ja kultuslik “Hirm ja jälestus Las Vegases” kujutab kahe mehe, ajakirjandusdoktori Raoul Duke´i ja tema advokaadi doktor Gronzo veidraid narkootikumidega vürtsitatud seiklusi värvilises-närvilises Las Vegases. See on ühtaegu hümn individuaalsele eneseväljendusele ning tagasivaade 1960ndate kirjule plahvatusele USAs-
Hunter S. Thompson (1937-2005) oli ameerika kirjanik ja ajakirjanik, väga hull mees, kes julges alati, kõige ja kõigi kohta öelda seda, mis arvas. Selle juures on põhiline muidugi tema väga omanäoline kirjutamisstiil, mis sööstab, sähvib & lõikab.
Vaata ka käesoleva raamatu järgi tehtud filmi “Ratastel Las Vegasesse” ja dokumentaalfilmi “Gonzo: The Life and Work of Hunter S. Thompson”. Peagi peaks välja tulema Thompsoni esimese romaani järgi vändatud “The Rum Diary”.

Tootja

Hunter S. Thompson

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

325

Kirjastus

Eesti Päevaleht

Ilmumisaasta

2010

Lehekülgi

340

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Mihkel Kaevats

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Hirm ja jälestus Las Vegases””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.