kinnisv ees
kinnisv ees
Back Cover

“Kinnisvaraõpik”

12.99

1 laos

Seisukord: kasutatud Tootekood: 9985936930 Kategooriad: ,

Kinnisvaraga puutume kokku igapäevaselt ja kõikjal. Meie elu- ja töökeskkonda võib nimetada kinnisvaraks; seda on ka maad ja metsad ehk seini veel hoonestamata piirkonnad. Kinnisvara kasutame kas omanike, üürnike või rentnikena ning kinnisvara haldamine-hooldamine on samuti meile enamikule tuttav teema.

Kinnisvaraturg on ärikeskkond, millega tavainimene puutub kokku ehk paar korda elus. Kinnisavara ost-müük, üürimine on tehingud, mis ilmselt tuttavamad. Turuks võibki nimetada hulka tehinguid kinnisvaraga, milles osalevad ostjad, müüjad, vahendajad, rahastajad ja veel teised osalised.

Kinnisvaraturg on (mõtteline) keskkond, kus saavad kokku kinnisvaratehingutes osalejad ning viivad oma tehingud läbi.

Käesolev raamat annab ülevaate kinnisvara ostu-müügi ja üüri-rendi protsessidest osaliste vaatepunktist ning kirjeldab seadusruumi, kus need tehingud teoks saavad. Lisaks käsitletakse kinnisvaralaenude, -investeeringute ja kinnisvara hindamise teemasid. Raamatu eesmärgiks ei ole lugejale tõestada, et kinnisvaraturu spetsialistide kasutamine on tingimata vajalik või siis hoopis mitte. Autorid on püüdnud teemasid käsitleda tavainimese vaatepunktist, kes sooviks näiteks oma kodu müümisel või laenuvõtmisel olla pisut kindlam selles, mida ta teeb või keda selleks appi palub. Lisaks leiavad raamatust kindlasti kasulikku lugemist alustavad maaklerid või ka teised oma tegevuses kinnisvaraturuga kokkupuutuvad inimesed. Enne teemade põhjalikku käsitlemist aga püüaksime pisut iseloomustada kinnisvaraturgu üldises majanduskeskkonnas ning tuua välja tema eripärad.

Tootja

Hannes Kuhlbach, Peeter Prisk, Andres Lauren

Seisukord

kasutatud


Raamat on aja jooksul kulunud. Kaaned kulunud

Kaal

358

Kirjastus

Agitaator

Lehekülgi

276

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet

Ole esimene, et hinnata “Kinnisvaraõpik”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga