Kliimapettus ees
Kliimapettus ees
Back Cover

“Kliimapettus”

(1 ülevaade)

13.00

Laost otsas

Seisukord: kasutatud Tootekood: 9789949486236 Kategooriad: , ,

Miks ROHELINE LIIKUMINE on nagu ARBUUS – pealt ROHELINE, seest PUNANE.

Nad väidavad, et kliima soojeneb ja et nad on mures … Nad valetavad. Ja teesklevad. Kliima soojenemine on nende unistus. Äriidee. Nad jutlustavad, kui head ja toredad asjad on orgaaniline toit, biokütused ja tuulegeneraatorid. Väga nunnu, kuid jälle vale. Jälle üks kena äriidee.

Ketserlik tõde on see, et kogu see ökovärk on planeedile Maa kordi kahjulikum kui paljuneetud geneetiliselt muundatud toit või naftatööstus. Käsi püsti, kes nn rohelistele ka edaspidi maksta tahab!

James Delingpole on Suurbritannia ajakirjanik, kes sai üleilmselt tuntuks, kui paljastas just selliseid kliimasoojenemise teooriaid fabritseeriva korrumpeerunud “teadlaste” jõugu East Anglia Ülikoolis.

Tootja

James Delingpole

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

555

Kirjastus

Kunst

Ilmumisaasta

2012

Lehekülgi

385

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Triin Pappel

1 review for “Kliimapettus”

  1. Fleo

    Vahet ei ole, kas usute inimtekkelistesse kliimamuudatustesse või mitte. Raamat on kasulik, sest paneb mõtlema: kas kõik on ikka nii, nagu meile räägitakse.
    Mina enam kõike ajakirjanduses ja internetis avaldatud koheselt tõe pähe ei võta. Ma kas ei võta üldse seisukohta (üritan unustada) või kui teema mind huvitab, siis uurin ise järgi – kas kirjutatu ikka tõene või mitte.

Add a review

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga