Allahindlus!

“Kodu mere ääres. Juhuslikult pruudiks. Liblikalaht. 3 raamatut.”

29.90 14.95

Laost otsas

Seisukord: uus Tootekood: 9789949256112 Kategooriad: , , , , ,

I. Raamat “Kodu mere ääres”
Unistav Grace Lindstrom on järgnenud oma kihlatule kolmele mandrile. Ent kui mees saab lennuõnnetuses surma, avastab Grace, et nende suhe koosnes valedest, ja vannub, et ei armu enam iialgi. Kuni õhtuni, mis juhus viib ta kokku mehega, kellest ta alati unistanud on, ja juhib sügavate peresidemeteni, mida ta pole veel kunagi elus tunda saanud.

Noah McLeod teab, et ei suuda Grace´ile tulevikku pakkuda, mitte seni, kuni ta iga päev oma elu ohtu peab panema. Ent kui Grace´i vanaisa ootamatult haigestub ja naine peab minema väikesele kodusaarele, taipab mees, et ei suuda temata elada. Abiks kudumine, šokolaad ja sõbrad, õpib Grace taas usaldama. Ent kas ta suudab armastada meest, kel on saladusi?

ISBN 9789949256112

Ersen, 2014 312lk

II. Raamat “Juhuslikult pruudiks”
Kui sõbrannad käsivad tal puhkama minna, pole Jilly O´Hara sellest mõttest kuigi suures vaimustuses. Ta võib ju ületöötanud olla, kuid reis mägedesse ei ühti tema ideega lõbusast ajaveetmisest. Eriti kui ta on sunnitud kaasa lööma ühes pöörases plaanis mängida õnnelikku pruuti, et täita puhkekeskuse lahke omaniku unistus korraldada uhked pulmad. Kuid üks nägus valepeigmees võib selle siiski talutavaks teha…
Walker Hale on pärast aktiivsest sõjaväeteenistusest lahkumist omaette hoidnud, kuid enne kui ta arugi saab, mängib ka tema pulmatsirkuses kaasa. Isegi temasugune üksildane hing ei jää Jilly veidravõitu sarmi… ja ilu suhtes ükskõikseks. Kuid iga puhkus leiab kord oma lõpu ja peagi tuleb otsustada, kas nendevahelised tunded on midagi enamat kui lihtsalt teesklus.

ISBN 9789949256624

Ersen, 2015 327lk

III. Raamat “Liblikalaht”
Võib-olla vastandid alati ei tõmbu. Kui tõmbuks, siis ehk oleks arhitekt Olivia Sullivan teismelisena linnakese paha poisi Rafe Russoga ära jooksnud. Selle asemel oli Olivia veetnud kümme aastat, unistades elust, mis polnud tegelikult sugugi plaanipäraselt läinud. Toibudes alles oma karjääri madalseisust ja isa surmast, tänab Olivia õnne, et tal on oma kolme eluaegse sõbra toetus. Kuid linnakese pailapsel on kõrini kõigest kõrvalejäämisest. Kui Rafe pöördub tagasi kaunile Oregoni rannikule, kus nad üles kasvasid, lahvatab kireleek Olivias uuesti. Ta peab nüüd endas leidma pöörasema poole, et uuele šerifiabile näidata, kuidas armastuses võib nurjatuks olemine kasuks tulla.

Äsja Afganistanist saabunud räsitud endine merejalaväelane ja värske šerifiabi Rafe ei riku enam seadusi ega murra südameid. Ta on Olivia mahajätmist alati kahetsenud, kuid naine on nüüd uue seikluse peal väljas ja Rafel on parem ettevaatlikuks jääda. Naise ihkamine on lihtne, kuid nende ühise tuleviku nimel võitlemine on teiste senistega võrreldest ta kõige ohtlikum missioon üldse.

ISBN 9789949257362

Ersen, 2015 302lk

Tootja

Christina Skye

Seisukord

uus

Kaal

900

Kirjastus

Ersen

Ilmumisaasta

2014

Lehekülgi

941

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Krista Liidaru

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet

Ole esimene, et hinnata “Kodu mere ääres. Juhuslikult pruudiks. Liblikalaht. 3 raamatut.”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga