Back Cover

“Kohtumised öös I-VI. 6 raamatut”

79.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949259199 Kategooriad: , , , Silt:

New York Timesi bestsellerite autor

 1. Raamat “Öine vahetus”
  Naise hääl oli kui kange viski, kuid uurija Boyd Fletcherit köitis naise vastandlikkus: naise tugeva pealispinna all peidus olev tundlikkus. Üks helistaja ähvardas öist saatejuhi Cilla O´Roarke´i ja Boydi ülesanne oli teda iga hinna eest kaitsta. Kuid kuum saatejuht puges Boydile naha vahele ja nende vahel särisev vaieldamatu tõmme tegi uurijale muret… sest öises vahetuses võib juhtuda nii mõndagi.
 2. Raamat “Viirastus öös”
  Teda kutsuti Nemesiseks. Ta liikus ihuüksi pimedail tänavail varjuna varjude seas – ja just nii talle meeldis. Kuni selle ööni, mil ta päästis Deborah O´Roarke´i kallaletungija käest ning avastas taas südames igatsuse piina. Ta polnud juba ammu kellegi järele vajadust tundnud… Kuid Deborah oli idealistlik süüdistaja, kes mängis reeglite kohaselt ning keha ärritas ta salapärase kaitsja omavolilise korrakaitsja roll. Kas Deborah´l õnnestub armastada öiste varjude seas liikuvat fantoomi?
 3. Raamat “Vari öös”
  Kohe, kui Althea nägi Colt Nightshade´i, oli tal selge, et selle mehega kaasnevad probleemid. Aga leitnant Althea Grayson oli uhke, et suudab end kontrollida ja tal polnud vähimatki kavatsust lasta värskel paarimehel end rööpast välja viia. See mees ei pidanud lugu reeglitest, ent kõige hullem oli, et ta puges Altheale naha vahele ja pani proovile Althea mõttemaailma, vaadates talle sügavalt silma… ja hoides teda oma embuses. Althea süda oli Colti ebaausa mängu ees täiesti kaitsetu.
 4. Raamat “Suits öös”
  Kuritegelike süütamiste uurija Ryan Piasecki oli sedasorti mees, keda ei takistanud töö tegemisel miski… ega keegi, olgu see naine nii ilus kui tahes. Ambitsioonika firmajuhi Natalie Fletcheri uus äri oli sõna otseses mõttes suitsuna haihtumas ning ta vajas süütaja tabamisel Ryani abi. Kuid kui Ryan pole ettevaatlik, võivad tema ja selle hellitatud kasvuhoonelille vahel sähvivad sädemed lahvatada ohtlikuks tuleks – ning leegid haaravad nad mõlemad endasse.
 5. Raamat “Kaitse öös”
  Jonah Blackhawk teadis, mida tähendab keelatud vili, ja sai kohe aru, et Ally Fletcher kuulub sellesse kategooriasse. Sihvakas heledapäine naine polnud üksnes politseinik, vaid ka politseiülema tütar. Sõltumata sellest, kui terav ja piinav oli Blackhawki iha, Allyt ei tohtinud ta puudutada. Allyl oli vaja juhtumi uurimisega lõpule jõuda, kaduda Jonah´ klubist ja Jonah´ elust enne, kui mälestus nende kirglikust kallistusest jõuab Jonah´ täielikult vallutada. Seni aga tuleb tal naisest eemale hoida ja püsida oma maailmas, mida kaitseb öö vari.
 6. Raamat “Liikumine öös”
  Maggie Fitzgerald oli taandunud kiiretempolisest elust ja otsis üksindust, et lasta purustatud südamel taastuda. Aga justkui maastikukujundaja Cliff Delaney järsk käitumine ja vastupandamatu seksikus poleks olnud veel piisav, rikkus nüüd ta rahu lõplikult üks ammune mõrv, mille tulemusena sattus ta elu ohtu. See aga viis Maggie otsemat teed talle kohutavalt närvidele käiva mehe käte vahele. Delaney võtted oleks toonud ka kõige kurvema naise näole naeratuse. Aga kas Delaney on seotud ka mõrvaga.
Tootja

Nora Roberts

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

2796

Kirjastus

Ersen

Ilmumisaasta

2015-2016

Lehekülgi

1412

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Raili Puskar

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Kohtumised öös I-VI. 6 raamatut””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga