kuidas ees
kuidas ees
Back Cover

“Kuidas muuta maailma? Sotsiaalsed ettevõtjad ja uute ideede jõud”

11.50

Laost otsas

“David Bornsteini raamat räägib sädeinimestest. Need on kõrge sotsiaalse tundlikkusega, oma lähi-, kogu- ja ühiskonnas tervikuna muutusi esile kutsuvatest ning neid muutusi edukalt edasi viivatest inimestest. Sädeinimesed ammutavad oma visioonidest enestele jõudu ning suudavad sütitada ja kaasata teisi, kellega oma jagatud visiooni ellu viia.

Arengu veduriteks on alati olnud inimesed, kes pole rahul praegusega ning otsivad ja loovad paremat tulevikku – paremat mitte enese, vaid kõigi jaoks. Sädeinimesed on ka Eestil aidanud elus püsida ja veelgi olulisem – kiirelt edasi areneda. See raamat aitab neid inimesi ära tunda, motiveerida, mõista ja tunnustada.”

Linna Viik

Õppejõud ja ettevõtja

Heateo Sihtasutuse kaasasutaja

Me oleme harjunud, et maailm muutub omasoodu ning et üksikisikul pole sinna suurt midagi parata. Selle raamatu lugemine julgustab teistmoodi mõtlema.

Siin on kirjeldatud geniaalseid ja toimivaid lahendusi muredele, millest nii mõnedki on ka Eesti ühiskonnas väga teravalt esil. Need lahendused on saanud teoks tänu inimestele, kellel on olnud julged ideed ning vankumatu tahtmine need ellu viia.

See raamat on harukordne, helga ja hea. Ma usun, et see pakub inspiratsiooni ja rikastavat lugemist paljudele, kes tahavad Eesti ühiskonna arengule kaasa aidata – õpetajatele, ametnikele, ettevõtjatele, poliitikutele, tudengitele jt.

Artur Taevere

Heateo Sihtasutuse juhataja

David Bornstein kirjuta sotsiaalsest innovatsioonist ja muutustest ühiskonnas. Tema esimene raamat “Unistuste hind: jutustus Grameeni pangast” on võitnud mitmeid auhindu ja tunnustuse kui suurepärane näide loovast ajakirjanikutööst. Tema artiklid ilmuvad regulaarselt The New York Times´i ja The Atlantic Monthly´s. David elab New Yorgis koos oma naise Abigali ja poeg Elijahiga.

Tootja

David Bornstein

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

470

Kirjastus

Fontes

Ilmumisaasta

2005

Lehekülgi

400

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Jürgen Alliksaar

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet

Ole esimene, et hinnata “Kuidas muuta maailma? Sotsiaalsed ettevõtjad ja uute ideede jõud”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga