Back Cover

“Külm juulipäev”

11.90

Laost otsas

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9985768116 Kategooriad: , , , ,

Louisiana osariigis asuv Toussaint on unine jõeäärne linnake. Inimesed olid harjunud end siin turvaliselt tundma, kuni St. Cecili kiriku kellatorni trepilt leitakse lauljanna Bonni Blue surnukeha – kael murtud ja silmad õudusest pärani.
Kohalik arst Reb O´Brien on kogu elu elanud Toussaintis, kuid ta ei usu kuulujutte, et Bonnie surm oli õnnetusjuhtum, et naine lihtsalt kukkus pimedas kogemata. Reb mäletab liialt hästi seda, kui kaks aastat tagasi kaks naist vägistati ja tapeti. Tookord saadi mõrtsukas kätte ja pandi trellide taha. Kuid nüüd, pärast Bonniega juhtunut, kerkivad esile verd tarretama panevad küsimused ka selle lõpetatuks kuulutatud juhtumi kohta.
Marc Girard ei usu õnnetustesse. Küll aga usub ta, et surmasaanud naine võis olla ta kadunud õde Amy – vaene hing, kelle minevikku olid kuulunud nii narkootikumid kui ka õnnetud armulood. Marc oli lubanud, et ei pöördu kunagi tagasi Toussainti, kus tema rikast ja omaette hoidvat perekonda ei sallitud, ent ta tuleb siiski siia tõtt selgitama – isegi kui see tähendab, et ta peab tegema koostööd Reb O´Brieniga, naisega, kelle ta koos oma minevikuga oli seljataha jätnud. Kuid Reb ei ole enam see närvesöövalt taibukas ja varaküps seitsmeteistaastane, kes tal pidevalt kutsikana kannul käis, vaid temast on saanud kütkestav ja kaunis naine, kes ei lase endaga mängida.
Omavahelistele hõõrumistele vaatamata peavad Marc ja Reb proovima leida vastuseid lahendamatuna näivatele küsimustele. Marc ja Reb ei saa usaldada kedagi peale teineteise ning nende esialgne ettevaatlikkus asendub peagi taasleitud tunnetega, mis annavad ainet viimse piirini viidud linnakese keelepeksjatele ning millest arenev pimestav kirg seab nad ennenägematusse ohtu…

Sari: New York Times´i bestseller

Tootja

Stella Cameron

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

507

Kirjastus

Ersen

Ilmumisaasta

2004

Lehekülgi

398

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Tatjana Petersoo

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet

Ole esimene, et hinnata “Külm juulipäev”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga