Back Cover

“Linnud ja nende maailm”

5.90

1 laos

Seisukord: kasutatud Tootekood: 9985300483 Kategooriad: ,

Tekst – David Burnie
Illustratsioonid – Maurice Pledger

Meie planeedil elab 100 miljardit lindu. Vaevalt leidub maakeral paika, kus poleks kunagi näha mõnd õhuvoogudes liuglevat või hoopis lainetesse sukelduvat lindu. Kaunite piltidega raamat, mida te käes hoiate, pakub “linnulennulist” vaadet suleliste maailma, rääkides sellest, kuidas linnud toitu otsivad, pesa ehitavad ja poegi kasvatavad, ning heidab valgust ka lindude lennukunsti mehhaanikale.
“Linnud ja nende maailm” uurib linnuriiki kogu tema hämmastavas värvides ja vormide mitmekesisuses. Teie ette kerkivad majesteetlikud jahti pidavad kotkad ja imelisi tantse tantsivad Aafrika kured, õhuookeanide isandad kondorid ja lennuvõimetud kiivid, imetillikused kimalaskoolibrid ja hiiglaslikud jaanalinnud.

David Burnie õppis zooloogiat ja botaanikat Suurbritannias Bristoli Ülikoolis ning on mõnda aega töötanud ka elusa looduse keskel ühel Šotimaa looduskaitsealal. Praegu on ta täielikult pühendunud loodust, keskkonnahoidu ja teadust populariseerivate raamatute kirjutamisele ja toimetamisele ning on innukas linnuvaatleja.

Sari Aken Maailma hõlmab väga erinevaid elu- ja teadmiste  valdkondi ning pakub suurepäraselt illustreeritud ja silmatorkavalt teaberohkeid raamatuid.
Iga selle sarja teema on väga hoolikalt valitud. Need raamatud ei ole noortele lugejatele üksnes meelelahutuseks, vaid ka ärgituseks senisest rohkem süveneda maailma, milles nad elavad.

(raamatu sisekaan on rikutud, liimijäljed)

Tootja

David Burnie

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

557

Kirjastus

Varrak

Ilmumisaasta

1997

Lehekülgi

64

Mõõdud

Tavaformaadist suurem

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Indrek Rohtmets

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet

Ole esimene, et hinnata “Linnud ja nende maailm”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga