Loovus. Sisemise jõudude vallapäästmine
Loovus. Sisemise jõudude vallapäästmine
Back Cover

“Loovus. Sisemiste jõudude vallapäästmine”

6.99

Laost otsas

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789985993507 Kategooriad: , Silt:

Looja ei saa käia sissetallatud rada. Ta käbi oma teed üksi, vabanenult rahvahulgast ja kollektiivsest psühholoogiast. Loovus on individuaalse vabaduse hõng.

– OSHO –

Selle raamatu eessõnas rõhutab Osho, et läbi ajaloo loovisikud seisnud paratamatuse ees: nad olid sunnitud ühiskonna vastu võitlema.

Tänapäeval on olukord dramaatiliselt muutunud. Igaühelt nõutakse, et ta suudaks uutele väljakutsetele loovalt vastata – see nõue puudutab kõiki, ärijuhist koduperenaiseni. Inimesed, kes püüavad eluga toime tulla ainult selle abil, mis nad õppisid kodus ja koolis, jäävad hätta nii tööl kui ka isiklikes suhetes.

“Loovus” on käsiraamat neile, kes mõistavad vajadust tuua oma ellu rohkem loovust, mängulisust ja paindlikkust. See raamat on mõeldud inimestele, kes on valmis “väljuma raamidest” ja tahavad õppida elama uut moodi maailmas.

OSHO on 20. sajandi tuntumaid ja väljakutsuvamaid vaimseid õpetajaid. Alates 1970. aastatest hakkasid tema vastu huvi tundma Lääne noored inimesed, kes tahtsid teada, mis on meditatsioon, ja soovisid ennast ümber kujundada. Osho surmast on varsti möödumas kakskümmend aastat, kuid tema õpetuse mõju laieneb jätkuvalt, jõudes peaaegu kõikides maades inimesteni, kes tahavad asuda sisemisele otsingule.

Tootja

Osho

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

225

Kirjastus

Pilgrim

Ilmumisaasta

2008

Lehekülgi

224

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Hasso Krull

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review ““Loovus. Sisemiste jõudude vallapäästmine””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga