Back Cover
Allahindlus!

“Luba mulle”

1.99

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9949122074 Kategooriad: , , , ,

Meelelahutustegelaste agendina töötav Myron Bolitar mängis viimati superkangelast kuus aastat tagasi. Selle aja jooksul pole ta kellelegi andnud ainsatki hoopi. Ta pole hoidnud käes relva, rääkimata tulistamisest. Aga see kõik muutub… tänu antud lubadusele.

Kooliaasta on peaaegu läbi. Murelikud pered ootavad teateid ülikoolidesse sissesaamisest. Viimastel ülipingelistel kuudel teevad mõned noorukid tavapärase ja hädaohtliku vea, istudes purjuspäi autorooli. Aga Myron on otsustanud kaitsta sõprade lapsi ja sunnib kaht tütarlast andma talle sõna: kui nad satuvad hätta ja kardavad vanematele helistada, siis peavad nad helistama talle.

Mitu päeva hiljem helistataksegi talle kell kaks öösel ja Myron võtab ühe tütarlastest Manhattani kesklinnast peale ning viib ta ühte New Jersey umbtänavasse, kus tüdruku sõnul elab ta sõbratar.

Järgmisel päeval avastavad vanemad, et tüdruk on kadunud ja Myron oli viimane, kes teda nägi. Meelt heites tormab Myron täitma heade kavatsustega antud, kuid õudusunenäoks muutunud lubadust, enne kui tüdruk igaveseks kaob. Kuid Myroni minevik ei lase ennast niisama lihtsalt maha matta, sest tüli ja pahandus on alati ta kannul käinud ja armastatud inimesed seetõttu kannatanud. Kui Myronil on mingi lootuskübe päästa noore tüdruku elu, peab ta lõplikult otsustama, kes ta on ja mida elus tähtsaks peab.

Tootja

Harlan Coben

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

740

Kirjastus

Ersen

Ilmumisaasta

2006

Lehekülgi

413

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Leelo Kaskmann

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review ““Luba mulle””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga