Back Cover

“MacGregorid: Daniel, Grant, Alan, Caine, Serena. 5 raamatut”

89.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949870059 Kategooriad: , , , Silt:

New York Times bestsellerite autor

 1. Raamat “Nüüd ja igavesti”
  Igal suurepärasel lool on algus…
  Lugege, kuidas see kõik algas, ja minge kaasa MacGregorite sarmi, jõu ja kirega!
  Daniel MacGregor on omal jõul haljale oksale jõudnud miljonär, kes on harjunud oma tahtmist saama. Kui ta kohtab ägedalt sõltumatut Anna Whitfieldi, on ta üllatunud naise kangekaelsetest vastulöökidest. Anna ei lase mingil upsakal mehel end eemale tõrjuda oma eesmärkidest, isegi kui see mees paneb ta südame pekslema. Kuid Daniel ei kavatsegi lasta oma elu armastusel sõrmede vahelt minema lipsata. Ta on otsustanud Annat kosida ja võita… ning see võib talle maksma minna kõik.
 2. Raamat “Ühe mehe kunst”
  Armastus, mis tärkab just siis, kui me seda kõige vähem ootame
  Kirg süttib rahututes südametes…
  Grant Campbell on üksiklane, täielikult süvenenud oma tegemistesse. Ent kui ta avab ühel metsikul tormisel ööl oma tuletorni ukse Genevieve Grandeaule, muutub kogu tema elu. Gennie võib näha, et Grant on oma pahura välimuse all intelligentne ja tundlik, kuid emotsionaalsetes armides. Suudab ta meest veenda liikuma oma minevikust eemale, et jälle jagada, usaldada ja armastada?
 3. Raamat “Kõik võimalused”
  Kirg süttib rahututes südametes…
  Shelby Campbell ei sarnane ühegi naisega, keda senaator Alan MacGregor on iial tundnud. Ta on lummav, loominguline, ettearvamatu… ja otsustav hoidma meest aupaklikus kauguses, hoolimata nende vaieldamatust külgetõmbest. Kuid Alan ei lase kunagi millelgi takistada saamaks seda, mida tahab. Isegi mitte sajanditevanusel vaenul MacGregorite ja Campbellide vahel…
  MacGregorid: üks kirglik kangekaelne perekond
 4. Raamat “Saatuse kiusamine”
  Armastus, mis tärkab just siis, kui me seda kõige vähem ootame
  Köitvad elud, saatuslikud armulood…
  Võimekal advokaadil Caine MacGregoril on deemoni maine niihästi kohtusaalis kui ka väljaspool seda. Ta on harva kohanud kohtuasja – või naist -, suutmata seda võita. Ent Diana Blade ei ole tavaline naine ja Caine on innukas sellele väljakutsele vastama. Ta võib suuta veenda Dianat äripartnerlust sõlmima, aga naise südame võitmine on hoopis teine lugu.
 5. Raamat “Riskimine”
  Köitvad elud, saatuslikud armulood …
  Armastus, mis tärkab just siis, kui me seda kõige vähem ootame.
  Serena MacGregor otsib mõnetist sõltumatust ja kaua igatsetud seiklust ning Justin Blade pole kindlasti seiklus, mis tal mõttes oli mõlkunud. Ent panused on kõrged ja Justin veab kihla, et ta muudab Serena arvamust temast. Ja kui Justin Teeb Serenale pakkumise, millest naine ei saa keelduda, peab Serena otsustama, kas armastus on seda riski väärt.
Tootja

Nora Roberts

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

2328

Kirjastus

Ersen

Ilmumisaasta

2017-2018

Lehekülgi

1277

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Maia Planhof

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““MacGregorid: Daniel, Grant, Alan, Caine, Serena. 5 raamatut””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga