Matrix´i lapsed
Matrix´i lapsed
Back Cover

“Matrix´i lapsed”

15.98

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9949100666 Kategooriad: , Silt:

Lugu sellest, kuidas interdimensionaalne rass on valitsenud maailma juba aastatuhandeid – ning teeb seda praegugi.Oleme sündinud maailma, mida kontrollivad nähtamatud jõud, mis on nakatanud ja manipuleerinud inimkonda tuhandete aastate jooksul. Ei, tegu pole mitte käsikirjaga mõnele Hollywood´i filmile. See kõik toimub meiega just praegu.

Sa võid vaadata enda ümber ja mõelda, et see kõik on “reaalsus”. Kuid tegelikult elad sa illusioonis – illusioonis, mis on loodud, et hoida sind vaimses, emotsionaalses ja hingelises vangikongis.

David Icke paljastab neid jõude ja inimkontrolli meetodeid, tuues nähtavale fantastilise ülemaailmse manipulatsioonivõrgustiku, mida juhivad jõud väljastpoolt seda füüsilist reaalsust. Ta paljastab peidetud veresidemed, mille kaudu olendid teistest dimensioonidest elavad ja toimetavad nähtamatutena meie keskel; ta näitab kuidas need tänapäeva kuningaperede, poliitiliste- ja majandusjuhtide veresidemed on pärit iidsetelt kuninglikelt suguvõsadelt.

Icke jätkab oma lugu kõrgelt hinnatud raamatute “And the Truth Shall Set You Free …” ning “The Biggest Secret” järjena, kergitades veelgi saladuskatet, mis on nii kaua hoidnud inimkonda manipuleeritud teadmatuses.

Tõde pole mitte ainult seal kusagil. Palju temast on just siin.

Matrixi lapsed, Matrix’i lapsed

Tootja

David Icke

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

690

Kirjastus

Matrix

Ilmumisaasta

2003

Lehekülgi

445

Mõõdud

Tavaformaadist suurem

Kaaned

Pehmekaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Matrix´i lapsed””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga