Back Cover

“Samarkandi amulett”

22.90

1 laos

Seisukord: kasutatud Tootekood: 9789949409754 Kategooriad: ,

Bartimaeuse triloogia esimene raamat

Väävlipilv keerdus jämedaks, peenikesi vääne välja sülgavaks suitsusambaks … Tekkis vaevutajutav paus. Siis ilmus kesk suitsu kaks kollast, jõllitavat silma.
No see oli tema esimene kord. Ma tahtsin teda natuke hirmutada.

Kui noor võluriõpilane Nathaniel 5000-aastase džinni Bartimaeuse maa peale kutsub, arvab too, et tal ei tule teha midagi, mis oleks kurnavam paarist silmamoonutusest. Kuid Nathaniel on oma vanuse kohta erakordselt nutikas ning tema peas mõlgub midagi hoopis ohtlikumat: kättemaks.

Vastu tahtmist saadetakse Bartimaeus ennekuulmatult halastamatu ja auahne vanemvõluri Simon Lovelace´i käest varastama kurikuulsat Samarkandi amuletti. Enne kui džinn ja õpipoiss arugi saavad, leiavad nad end võluintriigide, mõrvade ja vastuhaku virrvarrist.

See humoorikas ja kaasahaarav romaan, mille tegevus leiab aset võlurite poolt juhitavas tänapäeva Londonis, kütkestab igas vanuses lugejaid.

Varem ühes Londoni kirjastuses toimetajana töötanud Jonathan Stroud pühendab praegu kogu oma aja kirjutamisele. Ta elab koos abikaasaga St Albansis Hertfordshire´is. “Samarkandi amulett” on üle maailma saanud kiitva vastuvõtu osaliseks ning tõlgitud juba kaheteistkümnesse keelde.

Tootja

Jonathan Stroud

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

641

Kirjastus

Pegasus

Ilmumisaasta

2005

Lehekülgi

475

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Bibi Raid

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review ““Samarkandi amulett””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga