Sellised nad on... poolakad
Sellised nad on... poolakad
Back Cover

“Sellised nad on… poolakad”

0.55

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Kategooriad: , Silt:

Autorist.

Lipniackised saabusid Britanniasse (Siberi ja Palestiina kaudu), kui Ewa oli alles kolmene. Teda õpetati Northamptonshire´i krahvkonna ühes Poola kloostrikoolis, kust edasi läks tee Londoni ülikooli, mille ta lõpetas akadeemilise kraadiga poola keele alal.

Hilises teismeeas oli Ewa üks esimesi Inglismaal elanud poolakaid, kes läks teele, et taasavastada Poolat ja kes leidis sealt määratu suure suguvõsa, mis ulatus Wolomini poolakatest Czestochowa poolakateni. Seda sugulusvõrku on ta sellest ajast üha rohkem ja rohkem avardanud. Naturaliseerunud Willesdeni poolakana säilitab ta tihedaid sidemeid Birminghami, Wolverhamptoni, Rugby ja Galashielsi poolakatega. Tema kodust on saanud üks keskseid sõlmpunkte, mis ühendab Varssavi, Krakowi, Poznani ja Gdanski poolakaid New Yorgi, New Jersey, Toronto, Melbourne´i, Venezuela, Lõuna-Aafrika ja Patagoonia poolakatega.

Elukutse poolest raamatukogundusega seotud, võib teda peaaegu iga laupäev Hammersmithi Poola Raamatukogus näha. Ewa Lipniacka on kirjutanud mitmeid raamatuid raamatukogundusest ja terve hulga laste pildiraamatuid, mille illustraatoriks põhiliselt tema Balhami poolakast nõbu.

Taskuformaat

Tootja

Ewa Lipniacka

Seisukord

kasutatud


Raamat on aja jooksul kulunud

Kaal

55

Kirjastus

Egmont

Ilmumisaasta

1998

Lehekülgi

64

Mõõdud

Taskuformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Valter Rummel

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Sellised nad on… poolakad””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga