Back Cover

“Surmatoov saladus”

7.99

1 laos

Seisukord: kasutatud Tootekood: 9985760468 Kategooriad: , , , ,

Linda Howard on oma romaanide eest võitnud palju auhindu. Tema bestsellerite hulka kuuluvad A Lady of the West, Angel Creek, The Touch of Fire, Heart of Fire, Dream Man, Shades of Twilight ja Son of the Morning. After the Night on pälvinud kiidusõnu – “kahju, et see romaan otsa saab” ning praeguse romaaniga “Surmatoov saladus” tõestab Linda Howard veelkord oma kuulumist ameerika lemberomaanide lemmikautorite hulka.

“Linda Howardil on eriline anne luua unustamatuid romaane, millest kiirgab sensuaalsust ja hingematvata põnevust,” kirjutab Romantic Times.
Selles uues põnevusjutus avaneb armuloo kulgedes hoopiski ootamatu lehekülg…

Karen Whitlaw pole suutnud veel ema hiljutisest surmast toibuda, kui saab paki oma isalt, kes pärast Vietnami sõjast tagasitulekut on kahekümne aasta jooksul vaid mõned korrad oma peret vaatamas käinud. Saadetis on adresseeritud Kareni ema nimele ja sisaldab salapärast märkmikku.
Suutmata süüvida saadetise tagamaadesse, pakib naine kummalise päevaraamatu emale kuulunud asjadega ühte kasti ega mõtle sellest, kuni vapustava telefonikõneni, milles talle teatakse, et isa elule on ühel New Orleansi kõrvaltänaval lõpp tehtud.
Detektiiv Marc Chastain peab seda mõrva vaid suvalise tänavahulkuri kurvaks saatuseks ning esialgu lepib Karen selle tõlgendusega. Mõrvaloo uurimine lõpetatakse ja Marci ning Kareni esimene kirglik armuöö tundub jäävat viimaseks – Karen peab pöörduma tagasi oma tööle Ohiosse. Kuid nüüd hakkavad juhtuma “õnnetused” – maja, milles Karen enne oli elanud, põletatakse maatasa, tema praegusesse korterisse tungib relvastatud murdvaras, kelle käest tal õnnestub napilt eluga pääseda. Täielikus ahastuses klammerdub Karen viimase niidiotsa külge ja pöördub uuesti Marci poole, usaldades mehele oma keha ja hinge ning jutustab isa saadetud salapärasest märkmikust. Koos tegutsedes jõuavad nad samm-sammult lähemale mõrtsuka paljastamisele, kes ei vali vahendeid, et reetlikku märkmikku enda kätte saada.

Sari: Sinine raamat

Tootja

Linda Howard

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

390

Kirjastus

Ersen

Ilmumisaasta

1999

Lehekülgi

280

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Meeli Lepisk

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet

Ole esimene, et hinnata “Surmatoov saladus”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga