Taevatrepp
Taevatrepp
Back Cover

“Taevatrepp”

12.99

Laost otsas

Seisukord: kasutatud Tootekood: 9789985329351 Kategooriad: , Silt:

Lorna Byrne on ingleid näinud ja nendega suhelnud sellest ajast alates, kui ta oli veel sülelaps. Ta näeb neid sama selgelt, nagu meie ülejäänud näeme kaljusid, kive ja puid. Oma uues raamatus räägib ta tõestisündinud lugusid sellest, kuidas kaitseinglid inimesi abistavad, ja jagab õpetusi, kuidas nende kohalolu märgata ja nendega ühendust saada. Raamat on kirjutatud väga isiklike kogemuste põhjal – autor pihib avameelselt, kuidas inglid aitasid tal pärast abikaasa surma end jälle koguda ja leinaga toime tulla.

Lugejad on olenemata usutunnistusest ja rahvusest Lorna Byrne´i sõnumile väga vastuvõtlikud, sest ta annab neile tagasi lootuse. Ta veenab inimesi, et kui tahes üksikuna nad end ka ei tunne, valvab nende kõrval heatahtlik kaitseingel.

Kirjanik elab tagasitõmbunult maakohas Iirimaal. Ta on kirjutanud rahvusvahelised bestsellerid “Inglid minu juustes” ja “Lootuse sõnum inglitelt”, mis on tõlgitud kahekümnesse keelde. Eesti keeles ilmusid need 2012. aastal ja leidsid kiiresti tee paljude lugejate südamesse.

Tootja

Lorna Byrne

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

395

Kirjastus

Varrak

Ilmumisaasta

2013

Lehekülgi

286

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Kaja Klaas

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet

Ole esimene, et hinnata “Taevatrepp”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga