Back Cover

“Tants veega”

12.90

1 laos

Seisukord: uus ? Tootekood: 9789949906031 Kategooriad: , , Silt:

Õpi taastama ja kasutama vee elujõudu

Avasta vee imepära!

Õpi taastama ja kasutama vee elujõudu

Vesi on tänapäeval kõikide mõtetes. Meie eluspüsimise olulisim aine tekitab aga hulgaliselt küsimusi, mis panevad isegi kõige harituma inimese kukalt kratsima. Millist tähendust omavad meie igapäevaelus hiljutised teadusavastused seoses vee molekulstruktuuri … filtrite… ph… ionisaatorite… mineraalide… ja redokspotentsiaaliga.
Nende kõikide vett puudutavate küsimuste taga peitub lihtne tõsiasi, et suuremalt osalt meie planeedi veelt on riisutud tema elujõud. Vesi ei sisalda enam neid tasakaalustatud koostisosi ja energeetilisi komponente, mis on vajalikud selleks, et ta saaks elu täiel määral toetada. Kui aga veel puuduvad tasakaal ja elujõud, siis ei ole neid ka meil. Paljude tänaste hädade põhjuseks ongi asjaolu, et me ei ole aru saanud, milline on tegelikult meie suhe veega.
“Tants veega” tuleb toime sellega, millega teised raamatud ei ole hakkama saanud. Ühendades kõige värskemaid teadusesaavutusi igiammustest aegadest kuni tänapäevani vastu pidanud salatarkustega, pakub ta meile pilguheitu vee ainulaadsetele omadustele. Ühtlasi antakse raamatus juhtnööre täisväärtusliku elusa vee loomiseks ehk teavet selle kohta, kuidas te saate oma igapäevast tarbevett struktureerida, programmeerida, täiendava energiaga vääristada ja temaga veel nii mõndagi muud teha.
Autorid avavad ukse Vee ajastusse, mida iseloomustab lugupidav suhtumine loodusesse ja kõigesse elavasse. Vesi oskab seda tantsu tantsida ja ta üksnes vajab toetavat tantsukaaslast, kes teab, mida on vaja teha. “Tants veega” on põnev ja rikkaliku viitematerjaliga varustatud teejuht kõigi jaoks, kelles on huvi ja tahtmist oma igapäevast vett mõistab ja ta taas ellu äratada.

Tootja

M. J. Pangman, Melanie Evans

Seisukord

uus


Raamat on uus

Kaal

307

Kirjastus

Lilleoru Keskus

Ilmumisaasta

2012

Lehekülgi

232

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Peeter Villmann

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review ““Tants veega””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga