Back Cover

“Uurivad Tommy ja Tuppence I&II. 2 raamatut”

38.90

1 laos

 1. Raamat
  Tommy ja Tuppence on detektiivid, kelle tegutsemist on Agatha Christie kirjeldanud neljas romaanis ja ühes jutukogus. Kogumiku “Uurivad Tommy ja Tuppence” esimesest osast leiab romaanid “Salavastane”, “N või M” ja “Pöial sügeleb kui hull”.
  Sarja esimeses romaanis “Salavastane” on Tommy ja Tuppence veel päris noored ja täis tahtmist ennast proovile panna. Kõigepealt proovivad nad õnne väljapressimisega, aga üsna pea saavad aru, et detektiivtöö on palju põnevam ja mõnel juhul ka tulusam. Sarja teine osa “N või M” viib lugejad ja kangelased Teise maailmasõja aegsele Inglismaale ja paljastada tuleb ohtlik natside agent. Kolmandas raamatus “Pöial sügeleb kui hull” satub sündmuste keerisesse eelkõige Tuppence, kellele tunduvad hooldekodus toimunud sündmused sedavõrd kahtlased, et ta hakkab neid lähemalt uurima.
  Tommy ja Tuppence vananevad raamatute käigus, nad abielluvad ja saavad lapsed. Sarja viimases romaanis on nad juba üle seitsmekümnesed, kuid endiselt uudishimulikud ja täis seiklusvaimu.
 2. Raamat
  Tommy ja Tuppence on detektiivid, kelle tegutsemist on Agatha Christie kirjeldanud neljas romaanis ja ühes jutukogus. Detektiivide tegelikud nimed on Thomas ja Prudence Beresford. Tommy ja Tuppence vananevad raamatute käigus, nad abielluvad ja saavad lapsed ning viimases romaanis on nad juba üle seitsmekümnesed, kuid endiselt uudishimulikud ja täis seiklusvaimu. Kogumikust leiab lugeja romaani “Saatuse tagauks”, mis jäi Agatha Christie viimaseks romaaniks, ja jutukogu “Neid ühendab kuritegu”.
  Raamatus “Saatuse tagauks” kolivad eakad Tommy ja Tuppence vaiksesse inglise külla. Vaiksed inglise külad kipuvad aga sageli peitma jubedaid saladusi. Nii ka nüüd. Maja, kuhu nad kolivad, sunnib neid esitama mitmeid küsimusi. Kes on Mary Jordan? Ja miks on jäetud ühte vanasse raamatusse kodeeritud teade tema vägivaldse surma kohta? Nii tulebki Tommyl ja Tuppence´il järjekordne mõistatus lahendada ja seda nad ka rõõmuga teevad.
  “Nei ühendab kuritegu” on jutukogu, milles Beresfordide vana sõber, kes töötab ühe nimetuks jääva riikliku luureagentuuri heaks, palub Tommyl ja Tuppence´il üle võtta Rahvusvaheline Detektiiviagentuur. Nad peavad mängima agentuuri omanikke ja pidama kinni kõik vaenlase teated, mida püütakse agentuuri kaudu saata. Samal ajal võivad nad kasutada agentuuri, nagu heaks arvavad. Nii nad asuvadki tegutsema ja juhtumeid lahendama, kusjuures iga juhtumi puhul matkitakse mõne kuulsa detektiivi stiili alates Sherlock Holmesist ja lõpetades Hercule Poirot´ endaga.
Tootja

Agatha Christie

Seisukord

uus


Raamat on uus

Kaal

1606

Kirjastus

Varrak

Ilmumisaasta

2016

Lehekülgi

775

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Gea Mägi, Kai Vaarandi, Ralf Toming, Maia Planhof, Karin Suursalu

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet

Ole esimene, et hinnata “Uurivad Tommy ja Tuppence I&II. 2 raamatut”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga