Back Cover

“Vaimse valguse vägi”

9.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949518128 Kategooriad: , Silt:

Selges ja lihtsas keeles sõnastatud teejuht, et avastada ja avada sinu enese sees peituv vaimne vägi.

Meisterlikkuse saavutamine iseenda üle on olnud inimkonna salajane soov läbi aegade. Vaatamata paljudele takistustele on nii mõnedki meistrid selle keeruka teekonna edukalt läbinud ning jõudnud valgustatusele. Teejuhtidena on nad valmis meilegi juhtnööre jagama.

Autor selgitab inspireerivalt, kuidas meistrite õpetuste abil lukust lahti keerata oma Mina lõputut vaimset väge ning jagab praktilisi nõuandeid, kuidas läbi aegade hinnatud tarkust saab edukalt ka tänapäeval oma ellu rakendada.

Vaimsed meistrid pakuvad enesemeisterlikkuse teed, millel käies saavutame järk-järgult kontrolli oma reaktsioonide üle mistahes situatsioonides. Selle asemel, et lasta elul end pimesi siia-sinna kanda, saame puhastada oma meele, kuni suudame tõusta kõrgema teadlikkuse ja teadvustamise seisundisse.

Enesemeisterlikkuse saavutamine ja vaimse väe avamine iseendas on astmeline protsess. Sel teekonnal viskame oma meelest välja vanad uskumused kui värvilised klaaskillud, mis puhast vaimset valgust läbi meie mina-taju moonutavad. Ainus tee oma vaimse väe avamiseks on meele tühjendamine inimkaleidoskoobi elementidest, mis takistavad ja moonutavad meie kõrgema Mina poolt tulevat energiavoolu.

Sari: Kuldajastu raamat

Tootja

Kim Michaels

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

328

Kirjastus

More to Life Publishing

Ilmumisaasta

2013

Lehekülgi

288

Mõõdud

Tavaformaart

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Age Hirve, Helen Michaels

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet

Ole esimene, et hinnata “Vaimse valguse vägi”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga