“Viie minuti ime”

3.90

1 laos

Seisukord: uus ? Tootekood: 9789949256440 Kategooriad: , ,

Võtke viis minutit päevast ja tervendage see, mis teile muret teeb.

Üle kümne aasta tagasi tuli psühhoterapeudile ja pikaaegsele Tiibeti budismi praktikule Tara Springettile ühel päeval pähe uus lihtne tervendamisprotsess. Ja see hakkas kohe andma imelisi tulemusi. Paluge kõrgemalt teadvuselt (ükskõik, kuidas te seda tajute) tervendavat sümbolit olemasoleva probleemi lahendamiseks, seejärel tooge see sümbol mõneminutilise meditatsiooni abil oma südamesse. Laske selle armastaval valgusel kiirata kõigile probleemis hõlmatutele ning kogege imelist vabanemist. Teil tekkis uus probleem? Leidke uus sümbol ja uus rahu.
Tundub liiga hea, et olla tõsi, kas pole? Kuid Tara Springett on kasutanud seda protsessi äärmiselt edukalt sadade klientidega. Ja see on nii lihtne, et isegi lapsed saavad seda teha. Ükskõik, kas te olete lahutuse äärel, kannatate paanikahoogude, sõltuvuste, depressiooni, vägivaldse viha, isegi kroonilise valu või kurnava väsimuse käes – te võite pöörduda kõrgema teadvuse poole, saada sümboli ja piinadest vabaneda.

Raamat annab teile vajaminevad vahendid – sammsammulised juhised, lood ja harjutused -, et saaksite kogeda isiklikku tervenemisimet. Üks sümbol korraga.

Ersen, 2014 198lk

Tootja

Tara Springett

Seisukord

uus

Kaal

166

Kirjastus

Ersen

Ilmumisaasta

2014

Lehekülgi

198

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Silja Soone

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review ““Viie minuti ime””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga