Kuidas osta?

Kõik e-poes toodud hinnad on eurodes (ettevõte ei ole käibemaksukohuslane).

1) Sirvi kataloogipuud (neid on tegelikult mitu – kogu lehe parem serv) või tee “otsing” (otsingulahter on lehe ülaosas). Vali meeldima hakanud raamat(ud).

2) Kui raamat on valitud, vajuta “ostukorvi” nupule. Soovitud raamat liigub lehe ülemises paremas nurgas olevasse “Ostukorvi” – siit on võimalik pidevalt jälgida, milline raamat on juba valitud, valiku tegemist poes võib jätkata. Kuigi raamat on lisatud korvi, ei kao ta veel poest. Raamat kaob poest peale tellimuse vormistamist (kui raamatut on poes vaid üks eksemplar).

3) Tellimuse vormistamiseks vajuta Ostukorvis nupule „Kassasse“, mis suunab Sind “Tellimuse” lehele.

4) Lehe esimeses osas näidatakse Sinu tellimuse sisu. Edasi tuleb punkt ühena valida:

– kui oled juba registreerunud, siis logida end sisse;

– vormistada tellimus külalisena;

– registreeruda.

Vastavalt valikule avanevad väljad oma andmete sisestamiseks. Sisesta oma kontaktandmed. Punase tärniga tähistatud väljad peavad olema täidetud. Klikka “salvesta” nupule.

5) Punkt kahe alt vali endale sobiv saatmismeetod – Eesti Posti vastav teenus või SmartPost. SmartPostiga saatmisel vali rippmenüüst pakiautomaat, kuhu soovid, et pakk toimetataks.

Postikulud sisaldavad ka pakkematerjali ja pakkimise kulusid.

Järgmisesse infolahtrisse võib kirjutada näiteks isiku nime ja aadressi, kui soovid, et saadaksime paki kellegi teise nimele ja aadressile. Siia võib jätta kõik oma tellimusega seotud erisoovid.

6) Vali, kuidas soovid maksta:

– Pangalingiga: Sind suunatakse automaatselt makselehele.

– Arvega: Sinu e-mailile saadetakse automaatselt tellimuse arve. Selle alusel saad endale sobival ajal siseneda oma internetipanka ning sooritada makse. Tellimus on aktiivne 7 tööpäeva. Kui selle aja jooksul ei ole tellimuse eest tasutud, siis tühistame tellimuse.

– PayPal kaudu. Sind suunatakse PayPal vastavale lehele, kus saad siis oma PayPal kontolt sooritada makse.

7)Peale raha laekumist OÜ Allkertah arvele asume komplekteerima Sinu tellimust ja vastavalt Sinu valikule toimetame paki postiasutusse. Tellimused viime omapoolsesse postiasutusse maksmisele järgneva 2-3 tööpäeva jooksul, aga juhtub, et ka kiiremini.

Kui midagi läks valesti, saada teade ja uued andmed e-mailile: kerli.hirv@vanajahea.ee

 

Raamat kaob toodete nimekirjast peale tellimuse lõplikku vormistamist. Igat raamatut saab üldjuhul tellida vaid ühe eksemplari, kuna rohkem lihtsalt ei ole. Kui on rohkem, saab “Sinu ostukorvis” muuta toote “Kogust” (või vajutades toote juures olevat “osta” nuppu lisada veel samu tooteid oma ostukorvi). Klikkige “+” või “-” märgile. Kui sisestasite koguse, mis on suurem kui tooteid laos on, muudab arvuti koguse koheselt maksimaalselt võimalikuks koguseks. Vabandame, kui juhtub, et oleme jätnud maksimaalse võimaliku koguse märkimata või esineb muu viperus ning saate tellida rohkem kui on raamatuid. Kui arve on tasutud, maksame raha olematute raamatute eest kindlasti tagasi.

 

Maksmine

Kaupade eest TASUMINE toimub ettemaksuna enne kaupade väljastamist. Tellimuse eest saab tasuda OÜ Allkertah arvele Swedbank’is: a/a EE782200221048009185, selgituseks märkida tellimusarve number (meie firma nimi – OÜ ALLKERTAH – ja kontonumber on ka Sulle saadetavas e-mailis – tellimusarvel). Juhul, kui raha ei ole laekunud 7 tööpäeva jooksul, tellimus tühistatakse (seega on tellimuse maksetähtaeg 7 tööpäeva).

 

Kättetoimetamine

Raamatute kättetoimetamiseks on välja pakkuda:

1) SmartPost pakiautomaadi teenus kaubanduskeskustes (http://www.smartpost.ee). Ostetud raamatud toimetatakse Sinu poolt vaitud SmartPost’i pakiautomaati. Paki saabudes pakiautomaati, saadab SmartPost Sinu mobiilile ja e-maili aadressile sõnumi, mis sisaldab pakiautomaadi asukohta, lahtiolekuaegasid ja personaalset uksekoodi. Koodi sisestamisel pakiautomaadi puutetundlikule ekraanile avaneb pakiautomaadi uks ning Sa saad paki kätte. Saadetisi hoiustatakse tasuta SmartPost’i pakiautomaadis 7 kalendripäeva, alates sõnumi saabumisest Sinu mobiilile ja e-maili aadressile.

2) Eesti Posti vahendusel (http://www.post.ee) maksikiri tähtsaadetisena või standardpakina. Paki laekumisel postkontorisse saadab Eesti Post Sulle vastava postisaadetise saabumise teate. Postisaadetisi hoitakse kätte toimetatavas postkontoris 15 kalendripäeva. Postiteenuste täpset hinnakirja vaata lehe jaluses oleva alalõigu „Postikulud“ alt.

3) Eesti Posti ehk Omniva pakiautomaat. Ostetud raamatud toimetatakse Sinu poolt vaitud Post24 pakiautomaati. Paki saabudes pakiautomaati, saadab Omniva Sinu mobiilile ja e-maili aadressile sõnumi, mis sisaldab pakiautomaadi asukohta, lahtiolekuaegasid ja personaalset uksekoodi. Koodi sisestamisel pakiautomaadi puutetundlikule ekraanile avaneb pakiautomaadi uks ning Sa saad paki kätte. Saadetisi hoiustatakse tasuta Omniva pakiautomaadis 7 kalendripäeva, alates sõnumi saabumisest Sinu mobiilile ja e-maili aadressile.

4) On võimalik valida ka:

SmartPosti kuller, pakk koju kätte.

Tellitud raamatud viime omalt poolt postiasutusse 2-3 tööpäeva jooksul. Edasine sõltub kõik siiski postiasutusest.

Ostud alates 60 eurost on postikuluta (Eesti piires ja SmartPostiga tellides).

 

Raamatute tellimine välismaale

Valides saatmisekohaks riigi, kuhu soovid pakki, tekib automaatselt vastav saatmismeetodi valik ning selle juures sellesse riiki saatmiseks kuluv summa. Postiteenuste täpset hinnakirja vaata lehe jaluses oleva alalõigu „Postikulud“ alt.

Raamatute saatmine Soome SmartPosti vahendusel: siin saab tellimuse vormistada koheselt e-poes: valida tuleb vaid sobiv saatmismeetod ja mobiiltelefoni numbri ette lisada kas Eesti või Soome suunakood.

Maksta saab PayPal’i kaudu, pangaülekandega Sinu e-mailile saadetud arve järgi ja ka välispangast välismaksega. Makstes Euroopa Liidu riigist sooritage kindlasti Euromakse! Makstes teistest riikidest tuleb arvestada, et tellija maksab kõik pangakulud.

Meie arveldusarve maksmiseks välisriigi pangast: IBAN – EE782200221048009185. Swedbank AS Liivalaia 8, 15040 Tallinn. S.W.I.F.T kood HABAEE2X Reg. kood 10060701.

Peale makse laekumist postitame tellitud raamatud kuni kolme tööpäeva jooksul.

 

Lätti ja Leetu saab saata ka Omniva Post24 pakiautomaadi kaudu.

 

Peamine postiasutus saatmisel välisriiki on Eesti Post.

Kui ostate 1-5 raamatut, siis on võimalik, et postikulud on tellimuslehel toodust väiksemad. Andke meile teada ja me kontrollime Eesti Posti kaudu, millise summa eest saaksime Teile paki saata (PayPal’iga makstes saame teha tagasimakse).