Mõningatest uuendustest meie lehel (nimekirja täiendame ja muudame pidevalt):

 1. Uuenduse käigus kustutasime kõik olemasolevad kliendikontod. Seega tuleb kõigil end uuesti registreerida.
 2. Kahjuks tuli kustutada ka otsitavate raamatute andmebaas. Selle andmebaasi teeme aga uuesti. Seega, kes soovib saada oma e-mailile teavitust, kui tema poolt otsitav raamat müüki tuleb, andku palun sellest teada meie e-mailile.
 3. Esilehe slaidide all on kohe horisontaalriba, kus vastavale pealkirjale vajutades saab lehele, kus on viimati sisestatud, taas leitud jne raamatud. Näited nendest on ka toodud esilehele (neli kategooriat). Leht “Viimatised sisestused” näitab tegelikult kõiki raamatuid sisestamise järjekorras. Seega ei kao olemasolevad raamatud sealt mõne päeva pärast ära. Kaovad muidugi siis, kui nad ära ostetakse.
 4. Täiesti uus on meie raamatute otsingusüsteem. Tavaotsingu süsteem otsib otsingusse sisestatud sõnu kolmes kategoorias: autori nime, raamatu pealkirja/tiitli järgi ning raamatu kirjeldusest. Vastavalt kuvab ta ka tulemuse ülevalt alla ja kahes reas. Kui tulemusi on rohkem kui kaheksa, kuvab ta need järgmisel lehel. Kõiki vastava pealkirja all leituid võib näha, kui klikkida nupul “Näita kõiki”.
 5. Kategooriapuu ja iga kategooria all olevate raamatutega peame veel tööd tegema. Kahjuks ei õnnestunud kõiki raamatuid tuua üle ühest programmist teise nii, et väikseid vigu sees ei oleks. Teeme inventuuri ja parandame ära, lisame ka uued pildid raamatutest.
 6. Samuti on müüki “tekkinud” raamatuid, mis on juba mõnda aega tagasi ära müüdud. Ka selle vea likvideerime inventuuri käigus. Seniks aga vabandame ebameeldivuste pärast.
 7. Postiasutusse on lisandunud lisaks SmartPostile ka Omniva Post24 pakiautomaadid.
 8. Tellides paki pakiautomaati, ei pea enam täitma ebavajalikke lahtreid oma aadressiga. Piisab vaid hädavajalikest teie nimest, telefoninumbrist, e-maili aadressist ja pakiautomaadist.
 9. Lisandunud on välismaale tellimise võimalus. Kui otsite tellimuse lehe lahtri “riik” alt oma riiki, siis seal on neid palju-palju. Hakake parem trükkima ja süsteem leiab ise teie riigi üles.
 10. Otse läbi pangalingi maksta ikka ei saa (nö “Tagasi kaupmehe juurde” maksevõimalust meil ei ole). Aega on maksta 7 päeva ning igaüks saab ise maksta. Maksmine on siis arvega ning ka PayPal’iga (rahulikult ja mugavalt).
 11. Kas raamat on kasutatud või uus, seda näeb nüüd tootelehel, osta nupu lähedal. Kui raamat on kasutatud, siis seda, kas raamat on heas korras või aja jooksul kulunud jne. näeb tootelehe keskel “Toote detailide” alt. Samuti tasub vaadata nende mõistete selgitust KKK alt (need on lehe jaluses).
 12. Arve tasumiseks on selle e-maili manuses (pdf-tüüpi fail), mis saadetakse teile ostu kinnituseks. Arve sobib ka ettevõtetele.
 13. Mobiiltelefoni kasutades on otsinguriba lehe vasakus nurgas kolme triibu taga, ehk siis “burgeri” all. Avaneb “laiendatud otsingu” leht eraldi lehena. Otsingu tulemuste lehe all on ka kategooriapuu kui on tahtmist või vajadust leida õige raamat sealt.
 14. Mobiiltelefonivaates leiab kategooriate puu nii: “burgeri” alt valida “Pood”, siis kerida lehe lõpupoole ning seal nad ongi kõik ilusti ülalt alla üles loetletud.
 15. Pilti raamatust saab uurida natukene suuremalt ja lähemalt, kui vaadata toodet “kiirvaates”. Siis avanevas aknas hiirega pildi kohal “sõites” näidataksegi pilti vähe suuremalt.