Kahjuks võib esineda probleeme ostmisega APPLE arvuti omanikel ja Safari kasutajatel. Vabandame!

MEIE LEHEL SAAB NÜÜD TEHA AUTOMAATSET PANGAMAKSET. SELLEKS ON MEILE ABIKS https://montonio.com/et/

Meie hinnad postiteenusele:

Eestisse:

Omniva (Eesti Post, EP) maksikiri tähtsaadetis/pakk (olenevalt paki kaalust ja suurusest) – hind alates 4.19 eurot

Omniva Post24 pakiautomaat – 3.99 eurot

SmartPosti pakiautomaat – 3.19 eurot

SmartPosti kuller, pakk koju kätte – 6.99 eurot

Ostud alates 60 eurost on Eesti piires postikuluta (SmartPost)!!!

Soome SmartPostiga:

Soome, SmartPostiga pakiautomaati – 11.99 eurot

Lätti Omnivaga:

Lätti, Omniva pakiautomaati – 9.99 eurot

Leetu Omnivaga:

Leetu, Omniva pakiautomaati – 10.99 eurot

Välismaale, nii EL kui ka mitte-EL riikidesse toimub Omniva (Eesti Post, EP) vahendusel.

Euroopa Liidu riikidesse Eesti Postiga – 24.99 eurot. Kui ostate 1-5 raamatut, siis on võimalik, et postikulud on väiksemad. Andke meile teada ja me kontrollime Eesti Posti kaudu, millise summa eest saaksime Teile paki saata (PayPal’iga makstes saame teha tagasimakse).

Teistesse riikidesse Eesti Postiga – 74.99 eurot. Kui ostate 1-5 raamatut, siis on võimalik, et postikulud on väiksemad. Andke meile teada ja me kontrollime Eesti Posti kaudu, millise summa eest saaksime Teile paki saata (PayPal’iga makstes saame teha tagasimakse).

 

Kuidas raamatud Rummust kätte saada?

Kui on soov saada ostetud raamat kätte meie raamatulaost, mis asub Lääne-Harju vallas, Rummu alevis, aadressil Sireli 20, siis andke sellest oma tellimuses teada. Tellimuse vormistamisel leiate “Märkuste” lahtri, kuhu sisestage oma vastav soov. Tellimus vormistage kindlasti ära, et raamat oleks teie jaoks broneeritud.

Kui märkuste lahtrisse jäi vastav kiri kirjutamata, siis võib selle saata ka e-mailile: kerli.hirv@vanajahea.ee

Kui on teada, mis päeval ja kellaajal on teil võimalik meie raamatulattu tulla, andke sellest kindlasti teada. Siis saame koheselt vaadata, et kas toodud aeg ka meile sobib. Kui oleme kokkusaamise ajas kokku leppinud, siis ootame teid Rummu.

Raamatute eest võite maksta panga ülekandega aga ka sularahas, kui olete Sirelis raamatud üle vaadanud ja need teile sobivad. Kui olete enne meie raamatulattu tulekut teinud panga ülekande ning maksnud ära ka postikulu, siis kindlasti tagastame teile üleliigse postikulu.

 

Uuendustest meie lehel (nimekirja täiendame ja muudame pidevalt):

 1. Esilehe slaidirea all on kohe horisontaalriba, kus vastavale pealkirjale vajutades saab lehele, kus on raamatud valdkondadest: viimati sisestatud, taas müügil, hetkel soodne, meie soovitame. Leht “Viimatised sisestused” näitab tegelikult kõiki raamatuid sisestamise järjekorras. Seega ei kao olemasolevad raamatud sealt mõne päeva pärast ära (kaovad muidugi siis, kui nad ära ostetakse).
 2. Täiesti uus on meie raamatute otsingusüsteem. Tavaotsingu süsteem otsib otsingusse sisestatud sõnu kolmes kategoorias: autori nime, raamatu pealkirja/tiitli järgi ning raamatu kirjeldusest. Vastavalt kuvab ta ka tulemuse ülevalt alla ja kahes reas. Kui tulemusi on rohkem kui kaheksa, kuvab ta need järgmisel lehel. Kõiki vastava pealkirja all leituid võib näha, kui klikkida nupul “Näita kõiki”.
 3. Postiasutusse on lisandunud lisaks SmartPostile ka Omniva Post24 pakiautomaadid.
 4. Tellides paki pakiautomaati, ei pea enam täitma ebavajalikke lahtreid oma aadressiga. Piisab vaid hädavajalikest teie nimest, telefoninumbrist, e-maili aadressist ja pakiautomaadist.
 5. Lisandunud on välismaale tellimise võimalus. Kui otsite tellimuse lehe lahtri “riik” alt oma riiki, siis seal on neid palju-palju. Hakake parem trükkima ja süsteem leiab ise teie riigi üles.
 6. Aega on maksta 7 päeva ning igaüks saab ise maksta. Maksmine on siis pangalingiga, arvega ning ka PayPal’iga (rahulikult ja mugavalt).
 7. Kas raamat on kasutatud või uus, seda näeb nüüd tootelehel, osta nupu lähedal. Kui raamat on kasutatud, siis seda, kas raamat on heas korras või aja jooksul kulunud jne. näeb tootelehe keskel “Toote detailide” alt. Samuti tasub vaadata nende mõistete selgitust KKK alt (need on lehe jaluses).
 8. Arve tasumiseks on selle e-maili manuses (pdf-tüüpi fail), mis saadetakse teile ostu kinnituseks. Arve sobib ka ettevõtetele.
 9. Mobiiltelefoni kasutades on otsinguriba lehe vasakus nurgas kolme triibu taga, ehk siis “burgeri” all. Avaneb “laiendatud otsingu” leht eraldi lehena. Otsingu tulemuste lehe all on ka kategooriapuu kui on tahtmist või vajadust leida õige raamat sealt.
 10. Mobiiltelefonivaates leiab kategooriate puu nii: “burgeri” alt valida “Pood”, siis kerida lehe lõpupoole ning seal nad ongi kõik ilusti ülalt alla üles loetletud.
 11. Pilti raamatust saab uurida natukene suuremalt ja lähemalt, kui vaadata toodet “kiirvaates”. Siis avanevas aknas hiirega pildi kohal “sõites” näidataksegi pilti vähe suuremalt.