Back Cover

“101 päkapiku tööd”

8.45

2 laos

Seisukord: uus ? Tootekood: 9789949147540 Kategooriad: , , Silt:

Metsalood

Olen kirjutanud laste elust palju raamatuid, kuid ikka ja jälle kiusab mind mingisugune kummaline vägi metsa poole, ehkki ma olen linnalaps. Ent võib-olla just sellepärast ongi mets mulle oma hämaruse ja salapärasusega ligimeelitav. Nüüd, kus mets on mulle silmad laenanud ja näitab iga päev saladusi, mida ma varem oma silmadega näha ei osanud, olen ma läinud eriti hoogu ning muudkui kirjutan metsast.
Kõike seda, mida ma olen paberile pannud, jagan nüüd teiega. Te ju varem ei teadnud Vete-Ema Tütrest, näkist, kes meelitab kajalauludega Nooremat Venda jõepõhja. Või Õhulossi-Printsessist ja Karjapoisist, kes elavad pilvedes? Või Kivinõiast, kes nõiuks kõik loomad kivikujudeks, kui tal vaid nõiduda lastakse? Või Oravapõnnist, kes ei ole rahul oma nimega?
Ainult … kui teile tundub nendes lugudes midagi kahtlaselt tuttav olevat, siis ärge jätke pooleli, vaid lugege edasi. Kinnitan teile, et kõik need tuttavad lood on selles sarjas saanud uue näo. See tähendab, et ma olen neid muutnud ja täiendanud ning lehekülgede kaupa juurde kirjutanud. Olen neilt andnud nii-öelda teise hingamise. Ja veel rohkem kavatsen ma kirjutada uusi lugusid, mida ma pole veel metsasilmaga näinud, aga kohe-kohe hakkan nägema. Head lugemist!
– Heljo Mänd

Tootja

Heljo Mänd

Seisukord

uus


Raamat on uus

Kaal

285

Kirjastus

Sinisukk

Ilmumisaasta

2010

Lehekülgi

176

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review ““101 päkapiku tööd””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga