Back Cover

“A ja O taskuteatmik. Miljon fakti”

9.90

2 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789985702680 Kategooriad: , Silt:

Teie käes on järjekordne “A ja O” teatmik. Tegemist on Eesti lugejale ammu tuntud teosega, selle esimene väljaanne ilmus juba 1984. aastal.
Praeguseks on “A ja O” teatmikke trükitud üle 200 000 eksemplari. “A ja O” on osutunud heaks abiliseks neile, kes tahavad üldhuvitavat teavet kiiresti kätte saada.
Selles väljaandes on uuendatud andmestikku ja kolmandiku ulatuses lisatud uut teavet. Mitme valdkonna kohta saab veelgi põhjalikumalt teada hiljuti ilmunud “A ja O” eriväljaannetest: “Riigid ja lipud”, “Filosoofia” ning “Teadus ja tehnika”.
Võrreldes välismaiste samasuguste teatmikega on “A ja O” teabetihe ning rikkalikult illustreeritud väljaanne. Raamatu pidlilisus annab juurde väga palju, mõnelt pildilt võib leida kümneid üksikasju, mis on meiel kõigile eraldi huvitav teave. Seetõttu ongi teatmiku alapealkiri “Miljon fakti”. Selles väljaandes on ka uus rubriik “Varia”.
Soovime kõigile head lugemist. Oleme tänulikud neile lugejatele, kes saadavad meile oma tähelepanekuid ja ideid, mis aitaksid väljaannet edaspidi täiustada. Ootame neid meiliaadressil ene@ene.ee.

Lugupidamisega

Hardo Aasmäe
Eesti Entsüklopeediakirjastuse peatoimetaja

Tootja

Kogumik

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

608

Kirjastus

Eesti Entsüklopeediakirjastus

Ilmumisaasta

2009

Lehekülgi

559

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““A ja O taskuteatmik. Miljon fakti””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.