Apteeker Melchior ja Pilaatuse evangeelium
Apteeker Melchior ja Pilaatuse evangeelium
Back Cover

“Apteeker Melchior ja Pilaatuse evangeelium”

17.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949739707 Kategooriad: , , Silt:

Kriminaalromaan vanast Tallinnast.

“Apteeker Melchior ja Pilaatuse evangeelium” on seitsmes raamat Indrek Hargla ajalooliste kriminaalromaanide tsüklis, milles kuritegusid lahendab Tallinna apteeker Melchior Wakenstede.

Issanda Aasta 1433 sügisel tuleb Melchiori juurde Harju läänimees Hunold Metsentaken ja palub tema abi, et päästa süütu mees mõrvasüüdistusest. Melchior peab minema Toompeale, kuulsa rüütli Detmar von Wenthuseni majja, kus hiljuti on julmal kombel tapetud üks inimene ja Metsentaken on veendunud, et õige süüdlane on endiselt vabaduses ja elab selles majas rahulikult edasi. See on ohtlik ülesanne, kuid Melchior võtab selle vastu. Ta leiab peaegi, et Wenthuseni maja peidab endas palju saladusi ja üks nendest võib olla seotud kurikuulsa raamatuga, mille nimi on „Pilaatuse evangeelium“. Mõrvar võib olla ükskõik kes mitmest väärikast inimesest, kes Wenthuseni majas elavad, ning Melchior on kistud aadlimeeste omavaheliste tülide keerisesse.

Romaani teine tegevusliin jälgib Melchiori poja tegutsemisi Lübeckis ja Hamburgis, kus ta lahendab Wakenstede suguvõsa needuse mõistatuse ning saab salapärase alkeemiku Benedictus Bremeri õpilaseks.

Indrek Hargla on kirjutanud üle kümne raamatu, ta on võitnud mitmeid kirjandusauhindu, sealhulgas Kultuurikapitali kirjanduspreemia, Tuglase novellipreemia ja Tammsaare romaaniauhinna.

Sari “Kriminaalromaan vanast Tallinnast”

Tootja

Indrek Hargla

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

445

Kirjastus

Varrak

Ilmumisaasta

2019

Lehekülgi

468

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Apteeker Melchior ja Pilaatuse evangeelium””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga