Bree Tanneri lühike teine elu
Bree Tanneri lühike teine elu
Back Cover

“Bree Tanneri lühike teine elu”

6.99

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949453979 Kategooriad: , Silt:

“Päikesevarjutuse” lühiromaan

“Videviku” saaga fännidele pakub põnevust see paeluv lugu Bree Tannerist – tegelasest, kellega puutusime esimest kord kokku “Päikesevarjutuses” ja verinoorte vampiiride maailma varjukülgedest.

Bree Tanner vaevu mäletab elu enne oma tavatult võimsaid aistinguid, üliinimlikke reflekse ja pidurdamatut jõudu. Elu enne lakkamatut verejanu … elu enne seda, kui temast sai vampiir.

Bree teab vaid, et kooselu teiste verinoortega tähendab vähe kindlustunnet ja veel vähem reegleid: valva oma seljatagust, ära tõmba endale tähelepanu ja ennekõike – ole päikesetõusuks kodus, või sure. Üht ta aga ei tea: tema surematu-elu läheneb kiiresti lõpule.

Bree leiab ootamatu sõbra verinoores vampiiris Diegos, kes nagu Breegi tunneb huvi nende salapärase looja vastu, keda nemad teavad vaid temana. Nad taipavad, et verinoored on kõigest etturid mängus, mis on ulatuslikum, kui nad aimatagi oskasid, ning Bree ja Diego peavad valima, kelle poolt olla ja keda usaldada. Aga kui kõik, mida vampiiride kohta tead, põhineb valedel, kuidas siis tõeni jõuda?

Järjekordses segus hädaohust, salapärast ja romantikast jutustab Stephenie Meyer muserdava loo verinoorte armeest, kes valmistub ründama Bella Swani ja Culleneid, ning nende kokkupõrkele järgnenud unustamatust lõpust.

Tootja

Stephenie Meyer

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

335

Kirjastus

Pegasus

Ilmumisaasta

2010

Lehekülgi

173

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Marge Paal

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review ““Bree Tanneri lühike teine elu””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga