Back Cover

“Chadwicki perekonnakroonika I – IV. 4 raamatut”

59.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789985319260 Kategooriad: , , , Silt:

1. raamat – “Ootus”

Elu Kindluses muutub igaveseks, kui Fliss, Mutt ja Susanna 1957. aasta suvel sinna pärale jõuavad. Nende vanemad ja vanem vend on Keenias tapetud ja lapsed saadetakse vanaema Freddy juurde Devonisse.

Mure pole Freddyle võõras, aga oma pühendunud abiliste, Elleni ja Foxita, kes aitavad tal selle tragöödiaga toime tulla, oleks ta kadunud. “Ootus” on Chadwicki perekonnakroonika esimene raamat, mis jutustab liigutava ja köitva loo Kindluses elavast Chadwickide perest.

2. raamat – “Kannatlikkus”

Aastate jooksul on Devonis asuva kaunis Kindlus pakkunud Chadwicki perekonnale pelgupaika. Nüüd on viis väikest nõbu, kes siin üles kasvasid, kodust lahkunud, ning nende vanaema Freddy mõtleb murelikult, kas ta elab nii kaua, et näha järgmise põlvkonna sündi. Ükskõik, mis lastega ka ei juhtuks – Freddy on veendunud, et Kindlus peab jääma perekonnaringi, et olla valmis nende tagasipöördumiseks.

3. raamat – “Uus algus”

On möödunud peaaegu kolmkümmend aastat ajast, kui Chadwicki lapsed saabusid Kindlusesse oma vanaema Freddy juurde elama. Kuigi sellest ajast on palju muutunud, on Kindlus endiselt kogu perekonna pelgupaik: soe, muutumatu, armastusega täidetud.

Kindluse praegune perenaine Fliss kardab, et ei suuda oma armastatud vanaema kohta täita, eriti kui tal on oma elu suhtes nii palju kahtlusi. Mutt on end sidunud oma teise perekonna – mereväega. Ja igavene laps Susanna on nüüd ise abikaasa ja ema. Aga mis tahes katsumusi perekonnaliikmetel ka ette ei tule, teab kogu pere, et maja ja kõik selle elanikud on alati olemas, et kodus oodatakse neid.

Tetraloogia esimeste osade “Ootus” ja “Kannatlikkus” järg jutustab edasi unustamatu Chadwicki perekonna lõbusat ja liigutavat lugu.

4. raamat – “Andestus”

Kui kuulus saatejuht Jolyon Chadwick viib uue sõbratari Henrietta oma koju Kindlusesse – kaunisse iidsesse perekonna elupaika, kus Chadwickide sugusvõsa on mitmeid põlvi elanud – ei kohtu tüdruk mitte üksnes suure suguvõsaga, vaid ka Jo ema Mariaga, kes aastate eest nii Jo kui ta isa hülgas.

Maria näib andestust otsivat, kuid tema poeg ei ole seda meelt. Jo isa Hal tunneb end nüüd alatasa Maria ees süüdlasena ning tahab, et kõigi vahel valitseks taas sõprus. Aga Henrietta, kellele oma vanemate abielu purunemine endiselt valu teeb, ei ole kindel, kas ta suudab sellesse kõigesse niisama lihtsalt suhtuda …

Marcia Willett on sündinud Somersetis viiest õest kõige nooremana. Pärast balletiõpinguid asus ta balletmeistrina tööle oma õe tantsuakadeemisasse. Seejärel sai temast mereväelase abikaasa ja 1970. aastal sündis neile poeg. Praegu elab Marcia Willett Devonis koos oma abikaasa Rodneyga, kes esimesena Marciat kirjutama innustas, ning nende Newfoundlandi tõugu koerte Bessie ja Trubshawe´ga.

Sari: Varraku ajaviiteromaan

Tootja

Marcia Willett

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

2095

Kirjastus

Varrak

Ilmumisaasta

2009

Lehekülgi

1347

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Maia Boltovsky

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Chadwicki perekonnakroonika I – IV. 4 raamatut””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga