Back Cover

“Eeva oli esimene”

6.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9789949603763 Kategooriad: ,

1111 küsimust ja vastust naistest läbi aegade.

Naised moodustavad poole inimkonnast.
Kahjuks ei ole neile igal pool olnud kättesaadavad meestega samaväärsed võimalused, kuigi juba vanad kreeklased uskusid, et naised on Kõikide Andidega ja targemad kui mehed. Ehk just naiste tarkus ongi see, mis mehi hirmutab. Sel juhul pole raske aru saada, miks ühiskonna olulisemates valdkondades ja kõrgematel tasanditel positsioonid sisse võtnud mehed naisi tõrjuvad ja oma arvulist ülekaalu otsuste langetamisel realiseerivad.

Paraku on nii ka vähemtähtsates valdkondades, naistele ei osutata sealgi sellist tähelepanu, nagu nad teenitult vääriksid. Isegi mälumängudes. Kõigis maailmas peetavates mälumängudes on küsimuste hulgas äärmisel juhul vaid mõni üksik naiste kohta käiv küsimus. Eestis ilmunud mälumänguraamatuteski on see nii. Ometi on maailm täis tegusaid ja tuntud naisi, kes lisaks kõrgemate jõudude antud emakohustustele saavad suurepäraselt hakkama muidki suuri asju tehes.

Tegu on esimese Eestis ilmuva nn mälumänguraamatuga, kus kõik küsimused ja vastused on seotud ainult naistega. Üksikud mehed raamatus on osas küsimustestvastustest vaid n-ö illustreeriv taust. Nii nagu igas korralikus teatmeteoses, ei puudu selleski raamatus isikuregister, koosnedes suuremalt jaolt naiste nimedest.

Tootja

Lembit Ainsoo, Uno Ainsoo

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

442

Kirjastus

Post Factum

Ilmumisaasta

2018

Lehekülgi

216

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Eeva oli esimene””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga