Back Cover

“Gandhi. Vabadusvõitleja, kes ühendas rahva.”

3.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 109985702379 Kategooriad: , , Sildid: ,

Nii kaua, kuni keegi suudab mäletada, on India igatsenud vabadust. Aga mitte keegi poleks suutnud uskuda, et brittide sajandeid kestnud ülemvõimu lõpetavad ühe inimese pingutused. Raamat räägib oma rahva etteotsa asunud Mohandas Gandhi ebatavalisest elust, tema poisipõlve vempudest ja teda innustanud kangelaslugudest. Rahulike protestimarsside ja näljastreikide korraldamine ning traagiline sündmuste läbielamine tegid Gandhist suurima kangelase, keda India tunneb.

Autor

Philip Wilkinson on kirjutanud lastele ja täiskasvanutele ligi 50 raamatut, alates “Imetlusväärsetest ehitistest” (“Amazing Buildings”), mis võitis Ameerika Arhitektide Instituudi auhinna, kuni “Tavade ja rituaalideni” (“A Celebration of Customs and Rituals”), mille väljaandmist toetas Ühinenud Rahvaste Organisatsioon. Ta on loonud ka mitu edukat telesarja, sealhulgas “Mida roomlased meie heaks tegid” ja “Restauratsioon”. Ta elab koos naise ja pojaga Inglismaal Cotswoldsis.

Konsultant

Denis Judd on Londoni Metropolitan University Briti impeeriumi ajaloo ja Rahvaste Ühenduse ajaloo professor. Tema viimased raamatud on “Jawaharlal Nehru” ning “The Lion and the Tiger: The Rise and Fall of the British Raj” (“Lõvi ja tiiger: Briti ülemvõimu tõus ja langus”). Ta esineb sageli televisioonis ja raadios ning on BBC ajakirja “History” (“Ajalugu”) nõuandja.

Tootja

Philip Wilkinson

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

380

Kirjastus

Eesti Entsüklopeediakirjastus

Ilmumisaasta

2006

Lehekülgi

64

Mõõdud

Tavaformaadist suurem

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Ülle Okas

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet

Ole esimene, et hinnata “Gandhi. Vabadusvõitleja, kes ühendas rahva.”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga