...ismid mõistmaks arhitektuuri
...ismid mõistmaks arhitektuuri
Back Cover

“…ismid mõistmaks arhitektuuri”

8.99

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 994914096 Kategooriad: , Silt:

Arhitektuuri side vahetu ja igapäevasega tähendab, et arhitektuur mõjutab meie elulisi harjumusi nii otseselt kui kaudselt, näiteks seda, kust me hoonesse pääseme või kuidas seal liigume, vallandades jõulisi mälestusi, tundeid ja mõtteid ning kutsudes esile seoseid.

Ajastute, paikkondade ja sotsiaalsete koosluste arhitektuur on äärmiselt erinev. Selline mitmekesisus võimaldab ehitisi liigitada ühte paljudest arhitektuuristiilidest, mida kasutatakse perioodi kirjeldamiseks, kuhu see ajalooliselt kuulub.

Käesolev raamat on lihtne abiline kõige tähtsamate ehituskunsti voolude mõistmiseks, mille erinevuste põhjused peituvad füüsilistes tingimustes nagu näiteks ehitise otstarbes, kohalikus kliimas või ehitusmaterjalide kättesaadavuses. Aegade jooksul on välistingimused mõjutanud tavade väljakujunemist, nende tunnusjooned põimunud kohaliku kultuuriga, pannes sageli aluse kauakestvateks traditsioonideks. Erinevate kontaktide nagu näiteks teiste riikidega kauplemise kaudu on kohalikud traditsioonid suuremal või vähemal määral mõjutanud ühiskondi ja kultuure mujal maailmas. Nii viisid eurooplased oma arhitektuuri kaasa kolooniatesse.

Tootja

Jeremy Melvin

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

462

Kirjastus

Sinisukk

Ilmumisaasta

2006

Lehekülgi

160

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Kerstti Kittus

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““…ismid mõistmaks arhitektuuri””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga