Back Cover

“Kõndimise filosoofia”

22.80

1 laos

Seisukord: uus ? Tootekood: 9789985588208 Kategooriad: , , , Silt:

Bibliotheca Controversiarum

Kõndimine on osa meie igapäevaelust. Frederic Gros` “Kõndimise filosoofia” vaatleb kõndimist süviti. Ühendades käimise isikliku kogemuse suurte filosoofiliste ja kirjanduslike käsitlustega, aga ka ajalooliste figuuridega, näitab Gros kõndimise olulisust mitte ainult tervise seisukohast, vaid ka kultuuriloolisest vaatepunktist. Kõndimisest saab kunst ja filosoofia.
Margus Vihalem
filosoofiadoktor

“Kõndimise filosoofiat” ei saa rahulikult lõpuni lugeda. Tekib tahtmine kõndida. Väike tiir toas, siis õues, seejärel juba tänavale ja edasi, kuhu jalad viivad.
Hasso Krull
luuletaja ja tõlkija

Kuhu Frederic Gros meid viib? Sinna, kus kõndimine on nagu tähistaeva jälgimine: ma lihtsalt ei läbi tegelikkust, vaid lasen tegelikkusel läbida ennast. Kõndida edasi tähendab kõndida tagasi – maailmale ja endale ligemale, et vaated avaneksid nii silmadele kui ka kujutlusvõimele ning reaalsustajule. Lihtne ja loomulik, nagu Gros´ kõnelaad: ta jutustab lugusid justkui koha pealt, lageda taeva alt, eelkõndinute jälgedel, muutes kõndimise vabaduse, tähelepanelikkuse ja autentsuse kõige kergemini saavutatavaks vormiks. Liikuvaks keskendumiseks, nii et igapäevasest praktikast saab sündmus.
Jaan Kaus
kirjanik

Tootja

Frederic Gros

Seisukord

uus


Raamat on uus

Kaal

244

Kirjastus

Tallinna Ülikooli Kirjastus

Ilmumisaasta

2016

Lehekülgi

231

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Mari Tarendi

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Kõndimise filosoofia””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga