Back Cover

“Kuidas korraldada kultuuri? I&II. 2 raamatut”

12.90

1 laos

Seisukord: Kasutatud ? Tootekood: 9985949676 Kategooriad: , Silt:

I. Raamat “Kuidas korraldada kultuuri?”
Kultuurikorraldus on valdkond, mis uurib kunsti ja kultuuri ning äri ja turu vahelisi seoseid ning koostoimet. Kultuurijuhtide igaveseks dilemmaks on lahendada küsimus: kuidas aidata kaasa kõrgetasemelise kunstiteose sünnile, leida sellele õige ja (ja piisav) publik ning saavutada parim majanduslik tulemus. Kogumik esitleb Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kultuurikorralduse magistriprogrammi lõpetanute ning õppejõudude artikleid kultuuriturundusest, eraettevõtete kultuuri toetamisest, kultuuriasutuste omandivormidest, vabatahtlike kasutamisest kultuuriasutustes jne. Raamat ei paku küll üht ja alati toimivat retsepti, kuidas kultuuri täpselt korraldada, ent visandab siiski kiirpildi teemadest ja probleemidest, millega kultuurijuhid oma töös kokku puutuvad.

II. Raamat “Kuidas korraldada kultuuri II?”
Kogumik annab ülevaate kultuurikorralduse valdkonnast, vaadates seda innovatsiooni kui kasuliku töövahendi ning edu alustala võtmes.

Mõeldes erineva taustsüsteemiga lugejatele oleme siinseta kaante vahele koondanud nii tõsised uurimustööd kui Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia tudengite poolt läbi viidud intervjuud kultuurivaldkonna ekspertidega.

Tootja

Anu Kivilo, Kadi Herkül

Seisukord

Kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

575

Kirjastus

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia

Ilmumisaasta

2006

Lehekülgi

366

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Kuidas korraldada kultuuri? I&II. 2 raamatut””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga