Back Cover

“Lindude haigused”

7.90

1 laos

Seisukord: Kasutatud ? Kategooriad: , Silt:

Kutseoskus on eduka tegutsemise eeldus. Selle saavutamiseks käiakse koolides, püütakse hankida uusi teadmisi ja omandada vilumust. Teroeetililise koolituse seisukohast on tavaliselt takistuseks vähene keelteoskus. Suurem osa teaduslikust kirjandusest on võõrkeelne, nii et selle kasutamise eeldab pikaajalisi võõrkeelte õpinguid. Mida enam on mingi eriala spetsialiseerunud, seda raskem on leida vastavat kirjandust. Heaks näiteks on siinkohal veterinaaria linnukasvatuses. Sellealast soomekeelset kirjandust võib leida väga napisõnaliselt mõningate eri raamatutes või reklaamlehtedes.
Hakates kirjutama lindud haigusi käsitlevat raamatut, loodan seda puudust kõrvaldada. Ülesanne on suur ja tõsine, sest teaduslik uurimistöö suurtes linnukasvatusmaades on väga vilgas ja mitmekülgne. Teadmised ja arusaamad võivad vahelduda nii kiiresti, et raamatu trükist ilmudes pole ta kõiges enam päris ajakohane.
Kõigest hoolimata loodan, et ma vähemalt osaliselt täidan endale võetud ülesande.
Töö eri etappidel on mulle asjatundlikku abi osutanud härrad B. Henrikson, T. Hämäinen, L. Laaksonen, P. Lisitain, V. Vartia ja L. Vasenius, kelle heatahtlik suhtumine käesolevasse teosesse on mind palju aidanud. Valdava osa pildimaterjalist olen saanud härra I. Eriksonilt Stockholmist, mille eest talle suur tänu.
Suurim tänu olgu öeldud Raisio Tehaste juhtkonnale majandusliku abi eest, tänu millele on mul võimalik seda raamatut kirjutada.

Autor
Helsingi, 15.12.1963

Tootja

Per Andersson

Seisukord

Kasutatud


Raamat on aja jooksul kulunud

Kaal

209

Kirjastus

Infotrükk

Ilmumisaasta

1993

Lehekülgi

256

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Heino Mikk

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Lindude haigused””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga