Back Cover

“Mäesuusatamise põhialused”

14.25

5 laos

Seisukord: uus ? Tootekood: 9789949124992 Kategooriad: , , Silt:

201 fakti, millest peaks olema teadlik iga suusataja

“Mäesuusatamise põhialused” on asendamatu entsüklopeedia, mis sisaldab tarvilikku informatsiooni kõigest, mida peate suusaspordist teadma. Kuskilt mujalt ei leia te nii laiaulatuslikku käsitlust, mis hõlmaks suusavarustust, tehnikat ning nupukaid viise mäel liikumiseks. See üle 300 illustratsiooniga põhjalik käsiraamat sisaldab iga taseme suusatajale mõeldud nõuandeid – olenemata sellest, kas olete algaja või teadlik vanameister. Leiate rohkesti praktilist, tegudele õhutavat informatsiooni ning lõikate kasu teie eriomastele suusavajadustele vastavate otsuste tegemisest.

Käsitletud teemade hulka kuuluvad:

Suusavarustus: Leidke parimate hinnapakkumistega ostupaigad. Avastage kasulikke infoallikaid, kes vähendavad teie hirme endale sobiva varustuse ostmisel.

Suusatamisalased terminid: Õppige suusavarustuse ja -lisandite puhul kasutatavaid disaini-, sooritus- ja sobivusmõisteid. Hoolimata sellest, kas ostate parasjagu saapaid, suuski, suusasidemeid või – keppe, võite kiiresti tutvuda ka suusaterminoloogiaga ning mõista hullumeelsete nimede taga peituvaid tähendusi.

Sobivus: Teadke, kuidas peaks saabas jalaga sobima ning õppige tundma eritellitavaid seadistusi ning erinevaid saapasisusid. Avastage, kuidas suusad teile olenevalt kehatüübist ja sõidustiilist üldiselt sobivad ning kasutage praktilisi nõuandeid spetsiaalselt meestele, naistele ja lastele sobiva varustuse leidmiseks.

Kihiline riietus: Õppige mõistma riidekiudude, kanga, mugavuse ja temperatuuri reguleerimise tähtsust.

Suusaõpetus: Vaadake üle peamised suusaõpetusmüüdid ja -tõed ning õppige mäelt leidma parimat lund ning kõige lühemaid tõstukijärjekordi. Tutvuge suusataja ohutuskoodeksiga, tooltõstuki etiketiga ning nõuannetega, mis aitavad suusagrupil koos püsida.

Selle raamatu nõuandeid järgides teate täpselt, mida oma järgmiselt suusareisilt oodata ning kuidas mäekülastust maksimaalselt nautida. Lisaks õpite suurepäraseid rahasäästustrateegiaid, mida saadavad reisimis- ja pakkimisalased nõuanded. See teos on ülim suusakäsiraamat, käsitledes nii päikese- kui suusaprille, kiivreid ja käesoojendajaid.

Tootja

Ron Lemaster

Seisukord

uus


Raamat on uus

Kaal

661

Kirjastus

Ersen

Ilmumisaasta

2008

Lehekülgi

272

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Kati Kull

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review ““Mäesuusatamise põhialused””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga