Back Cover

“Meie kassil kriimud silmad”

7.45

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9985913914 Kategooriad: ,

Eesti lastekirjanduse antoloogia – esimene köide

Imelikul kombel on meil siiamaani puudunud üldhõlmav eesti lastekirjanduse ajalugu tekstides. Selle raamatuga alguse saav mitmeköiteline eesti lastekirjanduse antoloogia – muuseas kõikide aegade mahukaim ja kokkuvõtlikum – püüab esmakordselt teksti- ja autorihaaval kokku seada selle värvikireva mosaiigi, mida meie rahvuslik lastekirjandus tänaseks endast kujutab.
Meiegi lastekirjandus saab alguse rahvaluulest. Sestap vaatabki see raamat, mida nüüd käes hoiate, tagasi nendesse aegadesse, mis on tänini toitnud ja toetanud keerulise saatusega eesti lastekirjandust.
Järgnevad õige mitmesse raamatusse laotuvad köited tutvustavad meie lastekirjanduse algusaegu 1917. aastani välja, seejärel saab lugeja ülevaate kõigest sellest, mis toimus lastekirjanduses aastatel 1918-1940. Lõpuköite raamatud kaardistavad viimase kuuekümne aasta eesti lastekirjanduse seisu ja suundumused.
Seega on selle raamatuga algav antoloogia tõeline teejuht eesti lastekirjandusse kõikidele lugemishuvilistele, nii lastele kui täiskasvanutele, nii õppuritele kui õpetajatele, lastekirjanduse uurijatest rääkimata.

Tootja

Andres Jaaksoo

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

390

Kirjastus

Steamark

Ilmumisaasta

1997

Lehekülgi

190

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Meie kassil kriimud silmad””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga