Mina, Grace O´Malley
Mina, Grace O´Malley
Back Cover

“Mina, Grace O´Malley”

0.25

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 5460001757 Kategooriad: , , , Sildid: ,

Franjo Terhart on sündinud 1954. aastal Essenis. Ta on töötanud ladina keele ja filosoofia õpetajana, 1985. aastast tegeleb kirjandusliku loominguga. Tema kirjutatud 14 raamatust on viis raamatut nii või teisiti seotud tema suure armastuse – Iirimaaga. 1990. aastast töötab Terhart Neukirchen-Vluyni linna kultuurinõunikuna. Ta tundis lähedalt kirjanik Heinrich Bölli ja on ka temast ühe raamatu kirjutanud.

See on lugu ebatavalisest iiri naispiraadist Grace (iiripäraselt Granuaile) O´Malleyst, kes 16. sajandil tõepoolest elas ja tegutses Lääne-Iirimaal.

Ta pani poisiriided selga, peitis end isa laevale ja alustas meresõitmist laevapoisina. Isa nõudel abiellus ta 16-aastaselt O´Flaherty klanni juhi, Võitmatu Donaliga. Sellest kakskümmend aastat kestnud abielust sündis kolm last. Pärast Donali surma tuli leseks jäänud Grace tagasi kodusaarele ja hakkas juhtima iirlaste võitlust Inglismaa vallutusplaanide vastu. Ta käis audientsil Inglismaa võimuka kuninganna Elisabeth I juures, kus ta taotles oma poja Tibboti vabastamist vanglast. Oma eesmärgi ta ka saavutas.

Tootja

Franjo Terhart

Seisukord

kasutatud


Raamat on aja jooksul kulunud

Kaal

161

Kirjastus

Olion

Ilmumisaasta

1995

Lehekülgi

160

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Lis. E. Sylvia

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Mina, Grace O´Malley””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga