Mina olin siin. Esimene arest
Mina olin siin. Esimene arest
Back Cover

“Mina olin siin. Esimene arest” 1. raamat

9.99

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9985956524 Kategooriad: , , , Silt:

2004. aasta romaanivõistluse võitja

“Alguse uskumatu räigus, tunne, et isegi lugejal kohe hambad sisse lüüakse, ei takista kohest imetlust täpsuse ja nõtkuse üle. Parim minu jaoks on sõnade puhas, väga täpne rütm ja kujundlikkus – ei midagi üleliigset ja kõik ometi täpselt paigas. Ka alistumatu vihahoog. Ka släng, mis oma jõhkuses on väga loomulikult kogu romaani situatsiooni, paika ja tegelastesse sisse kodeeritud.”

– Eeva Park, 2004. a. romaanivõistluse žürii liige

“Sassil on üks oluline omadus, mis eristab teda suurest enamikust eesti kirjanikest – ta oskab kirjutada. Ja lugu on veenev, karm ja põnev. Ootan järgmist osa. Ja järgmist.”

– Kaur Kender, kirjanik

“Enesekindlus ja empaatiavõime saavad tänapäeva kirjanduses harva kokku niivõrd kunstiliselt veenvalt ja inimlikult vahetul viisil. Sass Henno on andnud senise kultuurikeskkonna poolt lindpriiks kuulutatud põlvkonnale kirjandusliku hääle – kirjutab selle põlvkonna elule tagasi ning elu tagasi kirjandusse.”

– Berk Vaher, kultuuriteaduste magister

“Raamat esitab jõulise väljakutse kõigile, kes pretendeerivad tänapäeva noorte elu kajastamisele või selle mõistmisele, ning näitab otsekoheselt, kui ebameeldivate probleemide ja tegelastega tänapäeva eesti noored kokku puutuvad. Hoogne stiil, selged karakterid, jõuline sõnakasutus ja valitsev pinge teevad sellest nauditava teose.”

– Priit Hõbemägi, Eesti Päevalehe peatoimetaja

Tootja

Sass Henno

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

301

Kirjastus

Eesti Päevaleht

Ilmumisaasta

2004

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review ““Mina olin siin. Esimene arest” 1. raamat”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga