narnia ees
narnia ees
Back Cover

“Narnia kroonikad” Osad 1-7 ühes raamatus

49.90

Laost otsas

Seisukord: Kasutatud ? Tootekood: 9789949550197 Kategooriad: , Silt:

Kõik osad on ühes raamatus.

Imetegija õepoeg. Seiklused algavad.

Narnia… maa, kus elavad Kõnelevad Loomad… kus Nõid ootab õiget hetke… kus kõik on alles ees.

Onu Andrew saadab kaks last, Polly ja Digory, võlusõrmuste abil maailmade vahelisse metsa, kust saab edasi minna teistesse maailmadesse. Nad äratavad igavesest unest kurja Nõia Jadise, kelle soov on leida uus maailm, mida valitseda. Et lahti saada kurjast Nõiast, üritavad nad viia ta tagasi sinna, kust ta pärit on… ja satuvad maailma, mida veel ei ole. Lõvi Aslan loob nende silme all maa, selle jõed ja järved, mäed ja metsad, loomad ja linnud. Selle maa nimeks saab Narnia. Ja Narnias on kõik võimalik.

Lõvi, Nõid ja riidekapp.

Nad avavad ukse ja astuvad uude maailma.

Narnia… maa, kus valitseb igavene talv… maa, mis ootab vabastamist.

Neli last astub läbi riidekapi teise maailma – Narniasse, mille on orjastanud Valge Nõid. Kuid kui peaaegu kogu lootus on kadunud, läheb täide aegade algusest pärit ettekuulutus – kui Narniasse saabub neli last, on see märk, et ka Aslan on teel. See tooks kaasa suure muutuse… ja suure ohverduse.

Hobune ja tema poiss.

Traavides vabaduse poole.

Narnia… maa, kus hobused kõnelevad… maa, mida himustavad vaenlased…

Neli põgenikku – poiss Shasta, tarkaanitar Aravis ja nende hobused Bree ja Hwin, on põgenikud, kes otsivad teed Narniasse, sest ainult Narnias saavad nad olla vabad. Ootamatult satuvad nad aga hoopis suuremate sündmuste keerisesse. Nad on kistud lahingusse, kus otsustatakse nende saatus, lahingusse, mis otsustab kogu Narnia saatuse.

Prints Caspian.

Prints võitleb oma kuningriigi eest.

Narnia… maa, kus loomad kõnelevad… kus puud kõnnivad… kus lahing on kohe algamas.

Prints Caspiani ähvardab suur oht. Caspiani onu on anastanud Narnia trooni ja tahab teda tappa. Caspian kutsub kokku sõjaväe, et kukutada trooni anastaja ja kuningriik tagasi võita. See on võitlus Vanaaja Narnia eest, võitlus kahe mehe vahel, mis otsustab kogu maa saatuse.

Koiduränduri teekond.

Reis maailma lõppu.

Narnia… kus lohe on ärganud… kus tähed kõnnivad maa peal… kus kõik on võimalik. Kuningas Caspian ja tema ootamatud reisikaaslased võtavad ette merereisi, mis viib neid maailma lõppu. Nad seilavad aina edasi ja edasi, et avastada uusi maid ja meresid, kuni mõistavad, et maailma lõpp on alles kõige algus.

Hõbedane tool.

Vangistatud prints – tema riik on hävingu äärel.

Narnia… maa, mida laastavad hiiglased… maa, mida ähvardab nõidus…

Läbi senitundmatute ohtude ja hädade ning sügavate ja pimedate koobaste saadetakse vapper sõpruskond leidma röövitud printsi. Nad peavad oma teel üle kavaldama kurjad hiiglased ning seisma vastu Allmaailma valitseva Nõia kavalate loitsudele.

Viimane lahing.

Viimane lahing on kõigist lahinguist suurim.

Narnia… maa, kus valed sünnitavad kurjust… kus ustavus pannakse proovile… kus kogu lootus paistab kustuvat.

Narnia viimastel päevadel on maa pandud valiku ette: nende vastas on mitte vaenlane väljast, vaid vaenlane nende endi seast. Valed ja reetmine on tõusnud valitsema ning ainult kuningas ja tema allesjäänud ustavad järgijad suudaks ära hoida kõige neile armas hävingut.

Clive Staples Lewis, keda tema sõbrad kutsusid Jackiks, sündis 1898. aastal. Oxfordi professorid Lewis ja tema hea sõber J.R.R. Tolkien, “Sõrmuste isanda” triloogia autor, moodustasid klubi, millel nimeks The Inklings, ning kus kord nädalas vesteldi, vaieldi kirjanduse üle ja loeti ette äsjakirjutatud lugusid. Lewise armastus muinasjuttude, müütide ja legendide vastu on pärit tema lapsepõlvest ning ta uskus, et fantaasia on parim vahend, mille abil saab lapsi panna kogema rõõmu ja õpetada tegema vahet hea ja kurja vahel. C.S. Lewise sulest aastatel 1950-1956 ilmunud Narnia lood kuuluvad 20. sajandi lastekirjanduse olulisemate raamatute hulka.

Tootja

Clive Staples Lewis

Seisukord

Kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

1282

Kirjastus

Pegasus

Ilmumisaasta

2015

Lehekülgi

1363

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Kõvakaaneline

Tõlkinud

Andry Ervald

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Narnia kroonikad” Osad 1-7 ühes raamatus”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga