“Pleenum heaolu keskasutuses”

4.90

1 laos

Seisukord: kasutatud ? Tootekood: 9985853512 Kategooriad: , ,

Uks kõrvaltuppa oli irvakil, ja kummardunud oma õppetükkide kohale, sai Nils osa bridžimängijate elutarkusest. Igaüks on oma õnne sepp. Kes otsib, see leiab. Uljad mehehääled, üksmeelt täis.
Partiide vaheajal tõmmati suitsu, ja sigarette mahvides jätkas kvartett mõtisklusi, nüüd juba sügavamalt loodides. Vaba Maailm ei tohi unustada valvsust. Rooma riigi allakäik algas perekonna lagunemisega. München ei tohi korduda. Ei mingit uut Jaltat.
Jutule heakskiitu mühatanute hulgast eraldas Nils ka isa hääle. Kuidagi tehtult vaga tooni, mis jäi muutumatuks ka siis, kui Jompa oli lõõpima kukkunud. Et mis teeb blondiin esimese asjana hommikuti ärgates? Vastus: tõuseb voodist üles, riietub ja hakkab koju minema. Kitsehabe mökitas heatujuliselt naerda, Valter köhatles kergendatult nagu kirikus, isa aga, surmatõsiseks jäädes, keeldus hirnujatega kaasa minemast. Bridžiseltskonnal oli äkki lõbus, kolm täiskasvanud meest naersid muretult, mitte aga Nilsi isa. Nagu see, kes kõigest sellisest näis viibivat vagusaastate kaugusel.

Loomingu Raamatukogu, 2004 80lk

Tootja

Ilmar Jaks

Seisukord

kasutatud

Kaal

90

Kirjastus

Perioodika

Ilmumisaasta

2004

Lehekülgi

80

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Ülevaated

Pole ühtegi ülevaadet.

Ole esimene, et hinnata ““Pleenum heaolu keskasutuses””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga