Back Cover

“Raha nimel sõlmitud abielu. Kimbatusest sündinud abielu. 2 raamatut”

21.20

1 laos

 1. raamat “Raha nimel sõlmitud abielu”
  Nüüd ja igavesti …
  Pärast oma esimest, katastroofiga lõppenud abielu, tõotas rikas pärijanna Amethyst Cameron, et ei abiellu enam iialgi. Tema armastatud isa palavaim soov aga oli, et tütar abielluks mõne aristokraadiga, kes kaitseks tema elu ja head nime.
  Kuni võlad saavad makstud!
  Lord Montcliffe´il oleks vaja abielluda jõuka naisega, et päästa võlgadesse uppuv pärandmõis, aga ta ei nõua tingimata, et see protseduur – või tema hurmav tulevane pruut – talle meeldiksid. Seepärast on ta ülimalt hämmastunud tunnete üle, mis ärkavad vaid ühteainsast kuumast suudlusest. Kui Daniel aga tõele jälile saab, kas suudab ta siis aktsepteerida tõelist Amethysti ja aidata kaasa, et minevikuga seotud vaimud naise elust igaveseks kaoksid?
 2. raamat “Kimbatusest sündinud abielu”
  Abieluvoodi saladused…
  Pärijanna Adelaide Ashfield kaotas usalduse meeste vastu juba aastaid tagasi. Ta põlgab ära seltskonna kõige ihaldatavamad poissmehed, kuid aeg on lõppemas. Kuna Adelaide on sunnitud kellegi välja valima, siis võtab ta vastu Gabriel Hughesi, Wesley krahvi abieluettepaneku.Hoolimata oma võrgutajakuulsusest väldib Gabriel intiimsusi. Abiellumine Adelaide´iga äratab temas aga ihad, mida ta enam kunagi ei lootnud tunda. Võib-olla osutub tema kütkestav noor pruut võtmeks, mis aitab mehel vabaneda kimbatusest, mis on teda juba nii kaua kiusanud…

Sari: Ajalooline romaan

Tootja

Sophia James

Seisukord

kasutatud


Raamat on heas korras

Kaal

509

Kirjastus

Ersen

Ilmumisaasta

2015

Lehekülgi

557

Mõõdud

Tavaformaat

Kaaned

Pehmekaaneline

Tõlkinud

Mare Tammark

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review ““Raha nimel sõlmitud abielu. Kimbatusest sündinud abielu. 2 raamatut””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga